Kolejny sukces Zespołu Wokalnego Esperimento

Zespół Wokalny Esperimento pod dyrekcją Barbary Kornackiej zdobył II miejsce w festiwalu: Hajnowskie Spotkania z Kolędą Prawosławną. Wziął również udział w Koncercie Laureatów, który odbył się 15.01.2023 w Hajnowskim Domu Kultury.

Gratulujemy!

Sukces Zespołu Wokalnego "Esperimento"

Zespół Wokalny Esperimento pod dyrekcją Barbary Kornackiej zdobył I miejsce - Złoty Dyplom oraz otrzymał Dyplom za najlepiej wykonaną zagraniczną kolędę w I Białostockim Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w ramach makroregionalnych eliminacji Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie. Gratulujemy!

Chór MDK laureatem XI Podlaskiego Przeglądu Przeglądu Pieśni Patriotycznej

Chór Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku pod dyrekcją Barbary Kornackiej został laureatem I miejsca w XI Podlaskim Przeglądzie Pieśni Patriotycznej. Konkurs odbył się 19.11.2022r. w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjne Archidiecezji Białostockiej. W konkursie zadebiutował nowy skład mieszany chóru, któremu akompaniowała Anna Maria Przydworska. Gratulujemy!

Barbara Kornacka - "Nauczyciel Mądry Sercem"

13 października 2022 roku Pani Barbara Kornacka - dyrygent Chóru MDK, otrzymała z rąk Prezydenta Miasta Białegostoku wyróżnienie "Nauczyciel Mądry Sercem". Jest to tytuł przyznawany wyjątkowym nauczycielom, którzy nieustannie mobilizują uczniów do działania, pracy i rozwoju. Gratulujemy!

facebooklogo pntablicalogo bip

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.