ORGANIZACJA ZAJĘĆ – PRACOWNIA INFORMATYCZNA MDK

Dyrekcja Młodzieżowego Domu Kultury informuje, iż w związku z przenosinami pracowni informatycznej MDK do jej nowej siedziby (na ulicę Żabią 5), zajęcia w w/w pracowni na ul. Piastowskiej 11 nie będą się odbywały.

Termin wznowienia zajęć w nowej siedzibie pracowni (ul. Żabia 5) zostanie podany na stronie www Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku.

Rada Młodzieży MDK

Jeśli jesteś aktywną, pełną pasji i pomysłów osobą, a ponadto chcesz mieć wpływ na to, co się dzieje wokół Ciebie - dołącz do Rady Młodzieży MDK!!!

Gwarantujemy dużo pozytywnych wrażeń, wspólną zabawę przy organizowaniu i prowadzeniu imprez, poznanie nowych koleżanek i kolegów oraz możliwość uzyskania dodatkowych punktów rekrutacyjnych za wolontariat.

Nie czekaj! Zgłoś się już dziś lub przyjdź na zebranie Rady Młodzieży, które odbędzie się 25 października 2019 roku o godz. 18.00 w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Warszawskiej 79 A w Białymstoku.

Więcej informacji udziela Zuzanna Butkiewicz, tel. 85 732 79 49, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do zobaczenia!!!

ORGANIZACJA ZAJĘĆ – PRACOWNIA RZEŹBY MDK

Dyrekcja Młodzieżowego Domu Kultury informuje, iż w związku z przenosinami pracowni rzeźby MDK do jej nowej siedziby (na ulicę Żabią 5), zajęcia w w/w pracowni na ul. Broniewskiego 1 nie będą się odbywały.

Termin wznowienia zajęć w nowej siedzibie pracowni rzeźby (ul. Żabia 5) zostanie podany na stronie www Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku.

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.