Odeszła Antonina Sokołowska...

W niedzielę 21 lipca 2024 roku radosny, kolorowy emdekowski świat raptownie poszarzał. Odeszła Antonina Sokołowska - Osoba absolutnie wyjątkowa, wspaniała nauczycielka, założycielka m.in. Teatru „Klaps”, który dołączył do naszego teamu w 1990 roku. Tosia bez teatru nie wyobrażała sobie życia, ale i teatr bez Niej z pewnością nie byłby taki sam.

Dziękujemy Ci Tosiu za te wspólne, piękne lata. Za cudowne premiery pełne radości
oraz wzruszeń, na które z ogromną niecierpliwością czekaliśmy, za Twój profesjonalizm
i „srogość”, ale także za szacunek jakim obdarzałaś nas wszystkich. Dziękujemy, że byłaś. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach i pamięci.

Odpoczywaj spokojnie i do zobaczenia