MDK - "Siewca Nadziei"

Kochani - serdecznie dziękujemy za Wasze wsparcie. To właśnie dzięki Wam otrzymujemy takie oto ważne dla nas wyróżnienia!!!!

dyplom

 

 

REKRUTACJA NA ZAJĘCIA MDK W NOWYM ROKU SZKOLNYM

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji na nowy rok szkolny (2018/2019). Szczególną uwagę prosimy zwrócić na terminarz rekrutacji. Wnioski o przyjęcie nowych kandydatów można składać od 4.06.2018 r. do 20.06.2018 r. do sekretariatu Placówki.

Szczegóły w załączonej dokumentacji – zapraszamy!

*Dokumenty niezbędne do potwierdzenia kryteriów: oświadczenie rodziców o pobieraniu nauki w systemie dziennym, o zatrudnieniu lub prowadzeniu przez nich działalności gospodarczej, oświadczenie rodzica/ów o uczęszczaniu rodzeństwa kandydata na zajęcia w Placówce, oświadczenie osoby wykonującej władzę rodzicielską, pieczę zastępczą lub sprawującą opiekę dostępne są u dyrektora Placówki (do wypełnienia wyłącznie w przypadku równorzędnych wyników uzyskanych na pierwszym etapie postępowania   rekrutacyjnego).

Pobierz regulamin rekrutacji

Pobierz załącznik 3 - potwierdzenie uczestnictwa

Pobierz załącznik 4 - terminarz rekrutacji

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.