Prezentacja Chóru podczas Nocy Muzeów

W sobotę, 13 maja 2023 r., Chór Młodzieżowego Domu Kultury pod dyrekcją Barbary Kornackiej wziął udział w koncercie w ramach Nocy Muzeów na zaproszenie Muzeum Historii Medycyny i Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Koncert odbył się w Pałacu Branickich. Chórowi akompaniowała Anna Maria Przydworska.

Prezentacja Chóru MDK ZPO nr 2 w Białymstoku w Pogorzałkach

Chór Młodzieżowego Domu Kultury pod dyrekcją Barbary Kornackiej wziął udział w koncercie podczas Festynu Wielkanocnego w Pogorzałkach. Występ odbył się w niedzielę 16.04.2023 r. W repertuarze  pojawiły się pieśni ludowe oraz aranżacje muzyki rozrywkowej. Chórowi akompaniowała p.Anna Maria Przydworska.

Koncert Chóru MDK na Uniwersytecie Trzeciego Wieku

12.01.2023 r. Chór Młodzieżowego Domu Kultury pod dyrekcją Barbary Kornackiej wystąpił z koncertem kolęd i pastorałek przed słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Koncert miał miejsce w auli Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Wystąpiła chóralna grupa młodzieżowa oraz starsza dziecięca. W repertuarze znalazły się kolędy i pastorałki polskie i ukraińskie. Chórowi akompaniowała Anna Maria Przydworska.

Występ Chóru Młodzieżowego Domu Kultury

W dniu 08.10.2022 Chór Młodzieżowego Domu Kultury pod dyrekcją Barbary Kornackiej uświetnił Inaugurację Roku Akademickiego w Niepaństwowej Wyższej Szkole Pedagogicznej w Białymstoku.

Występ Chóru Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku

W dniu 3 października 2022 r. Chór Młodzieżowego Domu Kultury pod dyrekcją Barbary Kornackiej uświetnił uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2022/2023 na Wydziale Historii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu w Białymstoku. Chórowi akompaniowała p. Anna Maria Przydworska.

Aktualności

9.06 2022 Chór Młodzieżowego Domu Kultury pod dyrekcją Barbary Kornackiej wystąpił w Auli Wydziału Prawa UwB podczas spotkania wieńczącego bieżący rok Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Warsztaty wokalne dla Chóru MDK

W dniu 07.05.2022 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku odbyły się warsztaty wokalne dla Chóru Mdk. Zajęcia indywidualne i grupowe poprowadził nasz specjalny gość prof.dr hab.Cezary Szyfman. Swoje umiejętności rozwijali młodzi chórzyści z grup dziecięcych i młodzieżowych.

Koncert w kościele pw.św. Piotra i Pawła w Zabłudowie.

W niedzielę 16.01.2022 r. podczas XII Wspólnego Zabłudowskiego Kolędowania wystąpił Chór Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku (pod dyrekcją Barbary Kornackiej, akompaniament Anna Maria Przydworska).

Koncert odbył się w kościele pw.św. Piotra i Pawła w Zabłudowie.

Program prezentacji objął kolędy i pastorałki polskie oraz z kręgu kultury wschodniej, a także współczesne utwory bożonarodzeniowe.

Spotkanie przy choince

18.01.22 w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku odbyła się wspólna impreza pracowni teatralnej i muzycznej pod nazwą Spotkanie przy Choince. Zaproszeni goście obejrzeli Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Chóru MDK pod dyrekcją Barbary Kornackiej i przy akompaniamencie Anny Marii Przydworskiej oraz spektakl grupy Teatr Nieznany pt.: "O królewnie Juracie."

Plak. Koncert Spot.18.01.22

Warsztaty w ramach projektu "Nasza Mała Niepodległa"

W dniach 11-14.XI 2021 r. Zespół Wokalny Esperimento brał udział w warsztatach chóralnych, prowadzonych przez Barbarę Kornacką i Annę Przydworską w ramach projektu -"Nasza Mała Niepodległa" współfinansowanego ze środków Województwa Podlaskiego, zorganizowanych przez Stowarzyszenie "Eskapada". Młodzi śpiewacy przygotowali pieśni patriotyczne i historyczne, które zostały zaprezentowane na Koncercie Pieśni Patriotycznych 13 XI w Domu Ludowym im.Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Sokolu.

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.