Premiera "Momo" Teatru "Szóstka"

Grupa teatralna "Szóstka" serdecznie zaprasza na spektakl "Momo", według tekstu Ireny Hlubek, który zostanie zaprezentowany dnia 20 maja 2022 roku o godzinie 20:30 w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury ZPO nr 2 w Białymstoku.

Reżyseria, scenografia i kostiumy-Ewa Gajewska-Jasińska- opiekun artystyczny grupy.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Dzień Talentów w MDK

11 maja 2022 r., w siedzibie MDK-u przy ul. Żabiej, jak co roku, świętowaliśmy Dzień Talentów. Z tej okazji instruktorka tańca Grażyna Stanisławska zorganizowała rodzinne, integracyjne warsztaty taneczne ph. „Odkryj swój talent”. Uczestnicy zgłosili się tłumnie. Zabawa była przednia i mamy nadzieję, że nasze najmłodsze talenty taneczne, wspierane również przez rodziców, już wkrótce dadzą o sobie znać.

Warsztaty wokalne dla Chóru MDK

W dniu 07.05.2022 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku odbyły się warsztaty wokalne dla Chóru Mdk. Zajęcia indywidualne i grupowe poprowadził nasz specjalny gość prof.dr hab.Cezary Szyfman. Swoje umiejętności rozwijali młodzi chórzyści z grup dziecięcych i młodzieżowych.

Premiera teatru "Szóstka"

Członkowie grupy teatralnej „Szóstka” serdecznie zapraszają wszystkich miłośników teatru na premierę spektaklu  "Prawo jazdy" według Zofii Wójcik, która odbędzie się w poniedziałek 16 maja 2022 r. o godz. 18.00 w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury ZPO nr 2 w Białymstoku.

Reżyseria – Ewa Gajewska Jasińska, scenografia i kostiumy - grupa., muzyka- Zdzisława Paulińska.

Wstęp wolny. Zapraszamy.

Deklaracja dostępności.