O pracowni...

O pracowni

Pracownia muzyczna działająca pod kierownictwem Pani Zdzisławy Paulińskiej – nazywanej przez wszystkich Panią Zdzisią – od wielu lat rozwija się i wychowuje nowe pokolenia młodych gitarzystów.

W dniu dzisiejszym w pracowni działają trzy grupy: 2 grupy gitar klasycznych (początkująca i zaawansowana) oraz grupa wokalno-akustyczna. W grupie gitar klasycznych rozwijamy swoje umiejętności gry na gitarze. W grupie wokalno-akustycznej nie tylko gramy na gitarach, ale również śpiewamy.

Pani Zdzisia nie zapomina o zwolennikach ‘mocniejszych brzmień', bowiem pod jej czujnym okiem możemy spróbować swoich sił na scenie w kapeli rockowej. Jedną z takich kapel jest KIWI – zespół założony na warsztatach muzycznych w 2009 roku. Zespoły rockowe reprezentują MDK na różnych imprezach, np. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Również w MDK-u odbywają się cykliczne imprezy, np. koncerty bożonarodzeniowe, na zakończenie roku szkolnego oraz w ramach Wiosny Artystycznej. Są one bowiem pewnego rodzaju ‘wywiadówką', na które zapraszamy rodzinę oraz znajomych. Ostatni koncert odbył się 23 października b.r. Zaprezentowały się na nim: 2 grupy gitar klasycznych, grupa wokalno-artystyczna oraz grupa wokalna.

Chcesz zgłębić tajniki gry na gitarze, spróbować swoich sił na scenie i poznać wspaniałych ludzi? Jeśli tak, to przyjdź do MDK-u, a znajdziesz to, czego szukasz.

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.