Festiwal Piosenki Poetyckiej „Wiosenny powiew”

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem występów Festiwalu Piosenki Poetyckiej „Wiosenny Powiew". Prezentacje odbędą się 16 maja 2019 roku o godzinie 10.00 w Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79A.

Prosimy wszystkich uczestników festiwalu o przybycie do placówki co najmniej pół godziny przed planowanym występem


Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, iż Festiwal Piosenki Poetyckiej "Wiosenny Powiew" odbędzie się 16 maja 2019 roku o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79 A.

 


Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza dzieci i młodzież z województwa podlaskiego do udziału w Festiwalu Piosenki Poetyckiej „Wiosenny Powiew".

W Festiwalu mogą wziąć udział soliści oraz zespoły  wokalno-instrumentalne działające przy szkołach podstawowych, ponadpodstawowych oraz placówkach pracy pozaszkolnej województwa podlaskiego.

Festiwal odbędzie się 9 kwietnia 2019 roku o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury. Zgłoszenia przyjmujemy do 27 marca 2019 roku drogą elektroniczną. Nagranie podkładu należy przesłać na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.lub dostarczyć na płycie CD, pendrivie osobiście lub pocztą) na adres: Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 79 A, 15-201 Białystok (pok. 5) do dnia 27 marca 2019 roku.

Pobierz regulamin

Formularz zgłoszeniowy

 

Z przyjemnością informujemy, iż Festiwal Piosenki Poetyckiej „Wiosenny powiew” otrzymał Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Białegostoku.

 
herb honorowy patronat jpg

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku