WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY NA PROJEKT BANKNOTU – II edycja

Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku serdecznie zapraszają dzieci i młodzież z województwa podlaskiego do udziału w wojewódzkim konkursie plastycznym na projekt banknotu ilustrującego wydarzenia oraz osoby, które urodziły się lub mieszkały i znacząco zapisały się w historii Białegostoku.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w 3 kategoriach wiekowych:

  • 8-11 lat,
  • 12-14 lat,
  • 15-20 lat.

Termin złożenia prac plastycznych oraz przesłania elektronicznego formularza zgłoszenia upływa 11 marca 2022 r.

Uroczyste podsumowanie konkursu planowane jest w dniu 21 kwietnia 2022 roku. Informacja o formie i miejscu wręczenia nagród zostanie podana uczestnikom w komunikacie pokonkursowym. Prace nagrodzone i wyróżnione zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w siedzibie Narodowego Banku Polskiego Oddziału Okręgowego w Białymstoku, ul. Piękna 1 (do obejrzenia na sali operacyjnej banku w dni powszednie od godziny 8:00 do 14:00).

Laureaci konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz nagrody i wyróżnienia rzeczowe ufundowane przez Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Białymstoku.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszenia (online).

Szczegóły dotyczące warunków konkursu w załączonym regulaminie.

Formularz zgłoszenia

Pobierz regulamin

„Krajobraz Polski - Tradycje, Współczesność, Przyszłość", Białystok 2022

Kuratorium Oświaty w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku serdecznie zapraszają dzieci i młodzież do udziału w Wojewódzkim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej „Krajobraz Polski - Tradycje, Współczesność, Przyszłość", Białystok 2022.

Termin nadsyłania prac oraz elektronicznego formularza zgłoszeniowego upływa 22 lutego 2022 r. Uroczyste otwarcie wystawy, połączone z wręczeniem nagród i wyróżnień, odbędzie się 9 marca 2022 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku ZPO Nr 2 w Białymstoku (ul. Warszawska 79a). W przypadku zmiany obostrzeń sanitarno-epidemicznych uniemożliwiających organizację wydarzeń kulturalnych podsumowanie konkursu odbędzie się on-line, o czym laureaci zostaną powiadomieni odpowiednio wcześniej.

Szczegółowe informacje w regulaminie.

Pobierz regulamin

Formularz zgłoszenia

Konkurs plastyczny „BIAŁYSTOK WCZORAJ – DZIŚ - JUTRO” 2022 ph. „Zielony Białystok”

Serdecznie zapraszamy do udziału w wojewódzkim konkursie plastycznym "Białystok wczoraj – dziś - juto" uczniów wszystkich typów szkół, uczestników zajęć placówek oświatowo-wychowawczych oraz placówek prowadzących zajęcia pozalekcyjne.

Termin przesłania zgłoszenia oraz dostarczenia prac upływa 21 lutego 2022 roku.

Ogłoszenie wyników i uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się 8 marca 2022 roku o godz. 10.00 w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury ZPO nr 2 w Białymstoku przy ul. Warszawskiej 79a.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego zamieszczonego poniżej oraz dostarczenie lub przesłanie prac w terminie do 21 lutego 2022 roku do Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku przy ulicy Żabiej 5.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu:

Pobierz regulamin

Formularz zgłoszenia

Konkurs plastyczny "S.O.S dla bezdomnych kotów!"

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym "S.O.S dla bezdomnych kotów!".

Termin przesłania zgłoszeń i prac - 28 stycznia 2022 roku.

Podsumowanie -  17 lutego 2022 roku.

Konkurs ma zasięg wojewódzki.

Szczegóły w załączonym regulaminie.

Pobierz regulamin (pdf)

Pobierz regulamin (doc)

Formularz - konkurs plastyczny

Z przyjemnością informujemy, że wojewódzki konkurs plastyczny "S.O.S dla bezdomnych kotów!" został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku

Honorowy patronat Prezydenta Miasta Białegostoku

herb honorowy patronat jpg

Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży ph.: „Świat oczami Stanisława Lema”

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży „Świat oczami Stanisława Lema".

Laureatów konkursu (osoby nagrodzone i wyróżnione wraz z opiekunami) zapraszamy na Galę podsumowania imprezy, która odbędzie się 29 października 2021 roku o godzinie 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79A.

Komunikat

Prosimy o mailowe potwierdzenie przybycia na podsumowanie konkursu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czytaj więcej...

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.