Wojewódzki Konkurs Plastyczny „TRADYCJE I OBYCZAJE POLAKÓW” 2022

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy laureatom oraz ich opiekunom. Uroczyste podsumowanie konkursu, otwarcie wystawy oraz wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się 6 maja 2022 roku (piątek) o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79 a, sala nr 3.

Informujemy o zmianie terminu podsumowania Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „TRADYCJE I OBYCZAJE POLAKÓW” 2022

Pobierz komunikat

Czytaj więcej...

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY NA PROJEKT BANKNOTU – II edycja

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z gali wręczenia nagród i wyróżnień laureatom oraz do obejrzenia filmu z pracami nagrodzonymi w II Wojewódzkim konkursie na projekt banknotu "Ludzie Białegostoku - historie zapamiętane".

Wystawę prac nagrodzonych, wyróżnionych i przyjętych do wystawy można oglądać w siedzibie Narodowego Banku Polski [1]ego Oddział Okręgowy w Białymstoku, ul. Piękna 1 do 30 lipca 2022 roku.

Link do filmu https://youtu.be/xXMtNtdvXtg

Czytaj więcej...

„Krajobraz Polski - Tradycje, Współczesność, Przyszłość", Białystok 2022

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i gratulujemy osobom nagrodzonym, wyróżnionym oraz tym, których prace zostały zakwalifikowane na wystawę. Laureatów konkursu (osoby nagrodzone i wyróżnione) zapraszamy na podsumowanie i wręczenie nagród w piątek, 25 marca 2022 roku na godzinę 10.00, do Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79 a. Fundatorem nagród w konkursie jest Podlaski Kurator Oświaty.

Laureatów prosimy o potwierdzenie udziału w podsumowaniu poprzez wysłanie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wiadomości z imieniem i nazwiskiem do dnia 23.03.2022 r.

Dyplomy za udział w wystawie oraz nagrody i wyróżnienia nieodebrane podczas podsumowania można odebrać w dniach: 25.03-25.04.2022 r. - odbiór z siedziby MDK w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku przy ulicy Warszawskiej 79A, w dni powszednie w godzinach 10.00-18.00. Istnieje możliwość przesłania nagrody na koszt odbiorcy, w tym celu należy skontaktować się z Organizatorem mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Pobierz komunikat

 

Czytaj więcej...

Konkurs plastyczny „BIAŁYSTOK WCZORAJ – DZIŚ - JUTRO” 2022 ph. „Zielony Białystok”

17 marca 2022 roku w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury ZPO nr 2 w Białymstoku odbyło się uroczyste podsumowanie XVII edycji konkursu plastycznego „Białystok wczoraj-dziś-jutro” 2022 ph. „Zielony Białystok”, podczas którego została otwarta wystawa prac laureatów oraz odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień dzieciom i młodzieży biorącej udział w konkursie.

Uczestnicy imprezy wysłuchali prelekcji dotyczącej ochrony środowiska w Białymstoku, którą przedstawił Jędrzej Grygoruk  z Departamentu Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Białymstoku.

Zespół Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku serdecznie dziękuje Referatowi Promocji i Turystyki Urzędu Miejskiego w Białymstoku za przekazane materiały promocyjne, które zostały przekazane jako nagrody laureatom konkursu.

Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy!

Czytaj więcej...

Konkurs plastyczny "S.O.S dla bezdomnych kotów!"

Szanowni Państwo,

z przyjemnością - w Międzynarodowy Dzień Kota - publikujemy wyniki konkursu oraz prezentację prac nagrodzonych i wyróżnionych. Uroczyste podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się 3 marca 2022 roku, o godzinie 10.00 w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury ZPO nr 2 w Białymstoku przy ulicy Warszawskiej 79 a.

Wystawę prac można oglądać od piątku, 18 lutego do 11 marca 2022 roku - Galeria Młodych MDK, ul. Warszawska 79a w dni powszednie, w godzinach 9.00-18.00.

W związku z przesunięciem terminu podsumowania nagrody nieodebrane w dniu podsumowania oraz prace, które nie znalazły się na wystawie można odbierać do 31 marca 2022 roku w dni powszednie w godzinach 9.00-18.00.

Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy!

Pobierz komunikat

Pobierz wykaz autorów wystawy

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji z pracami laureatów:

Czytaj więcej...

Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży ph.: „Świat oczami Stanisława Lema”

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży „Świat oczami Stanisława Lema".

Laureatów konkursu (osoby nagrodzone i wyróżnione wraz z opiekunami) zapraszamy na Galę podsumowania imprezy, która odbędzie się 29 października 2021 roku o godzinie 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79A.

Komunikat

Prosimy o mailowe potwierdzenie przybycia na podsumowanie konkursu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czytaj więcej...

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.