Konkurs plastyczny "Tradycje i obyczaje Polaków"

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wynikami wojewódzkiego konkursu plastycznego „Tradycje i obyczaje Polaków”.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i gratulujemy laureatom, osobom nagrodzonym i wyróżnionym oraz opiekunom. Uroczyste podsumowanie konkursu, otwarcie wystawy oraz wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się 10 kwietnia 2024 roku (środa) o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79 a, sala nr 3.

Czytaj więcej...

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY NA PROJEKT BANKNOTU – IV edycja

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z komunikatem IV edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego na projekt banknotu ph. „Przyroda i atrakcje turystyczne województwa podlaskiego”.

Dziękujemy Państwu za udział w konkursie i wspaniałe prace, a laureatom nagród i wyróżnień jak również nauczycielom i rodzicom, składamy serdeczne gratulacje.

Zapraszamy wszystkich uczestników i opiekunów do udziału w uroczystym podsumowaniu, połączonym z wręczeniem nagród laureatom konkursu, które odbędzie się 9 maja 2024 r. o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79A.

Prosimy o potwierdzenie swojego udziału (uczestnika, opiekuna i innych gości), wysyłając maila zwrotnego do 6 maja br. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z poważaniem - Jacek Forfa, sekretariat konkursu.

Pobierz komunikat

Czytaj więcej...

„KRAJOBRAZ POLSKI - TRADYCJE, WSPÓŁCZESNOŚĆ, PRZYSZŁOŚĆ", Białystok 2024

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z wynikami Wojewódzkiego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej „Krajobraz Polski – Tradycje, Współczesność, Przyszłość" – Białystok 2024

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i gratulujemy laureatom oraz  osobom nagrodzonym i wyróżnionym.

Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w czwartek, 11 kwietnia 2024 roku o godzinie 10.00, w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79 a.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w podsumowaniu do 8 kwietnia 2024 r. drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fundatorem nagród w konkursie jest Podlaski Kurator Oświaty.

Pobierz komunikat

Czytaj więcej...

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "S.O.S dla bezdomnych kotów!"

Szanowni Państwo, 

zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu. Dziękujemy wszystkim za udział, a laureatom gratulujemy!

Uroczyste podsumowanie konkursu wraz z wręczeniem nagród i wyróżnień oraz otwarciem wystawy odbędzie się 16 lutego 2024 (piątek) o godzinie 10.00 w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie przybycia do wtorku 13 lutego (włącznie) mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do zobaczenia!

Pobierz komunikat

Czytaj więcej...

„Białystok wczoraj-dziś-jutro” 2023 ph. „Stolica piękna, sztuki i natury”

Szanowni Państwo,

z przyjemnością publikujemy wyniki XVIII edycji konkursu plastycznego „Białystok wczoraj-dziś-jutro" 2023 ph. „Stolica piękna, sztuki i natury". Uroczyste podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się 21 listopada 2023 roku, o godzinie 10.00 w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury ZPO nr 2 w Białymstoku przy ulicy Warszawskiej 79 a. Serdecznie zapraszamy osoby nagrodzone i wyróżnione w konkursie wraz z opiekunami. Prosimy o potwierdzenie obecności telefonicznie, pod numerem 690 832 690, do dnia 20 listopada 2023 r.

Wystawę prac można oglądać od wtorku 21 listopada 2023 roku w budynku MDK, ul. Warszawska 79a w dni powszednie, w godzinach 9.00-18.00.

Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy!

Pobierz komunikat

 

Czytaj więcej...

facebooklogo pntablicalogo bip

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.