Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży ph.: „Świat oczami Stanisława Lema”

Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży ph.: „Świat oczami Stanisława Lema”

Sejm ustanowił 2021 Rokiem Stanisława Lema, wybitnego przedstawiciela polskiej fantastyki i pisarza science-fiction. Zadaniem uczestników konkursu jest samodzielne wykonanie prac plastycznych nawiązujących do twórczości wybitnego pisarza.

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku przy Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku zaprasza do udziału w konkursie plastycznym uczniów wszystkich typów szkół (z wyjątkiem szkół plastycznych), uczestników zajęć placówek oświatowo-wychowawczych oraz zajęć placówek pozalekcyjnych i pozaszkolnych województwa podlaskiego.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego zamieszczonego poniżej oraz dostarczenie lub przesłanie prac w terminie do 15 października 2021 roku do Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79 A.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu:

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY NA PROJEKT BANKNOTU

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY NA PROJEKT BANKNOTU

inspirowany postacią Jana Klemensa Branickiego, w związku z ogłoszeniem roku 2021 przez miasto Białystok Rokiem Jana Klemensa Branickiego

Szanowni Państwo,

zapraszamy do obejrzenia prezentacji podsumowującej konkurs.

00 info play

Kilka słów do laureatów skierowała pani Iwona Beata Szcześniak - dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku oraz pani Ida Stefanowicz - samodzielne Stanowisko Pracy ds. Komunikacji Społecznej NBP Oddział Okręgowy w Białymstoku. Po zakończeniu część oficjalnej rozpocznie się prezentacja prac nagrodzonych i wyróżnionych. Zapraszamy.

Pełna lista osób nagrodzonych i wyróżnionych oraz informacja o terminie i miejscu zwiedzania wystawy pokonkursowej, jak również formie odbioru nagród, wyróżnień i dyplomów, znajduje się w komunikacie.

Wszystkim laureatom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

Pobierz komunikat

Czytaj więcej...

Tradycje i Obyczaje Polaków

 

Pobierz komunikat

Zapraszamy do udziału w wojewódzkim konkursie plastycznym "Tradycje i Obyczaje Polaków", skierowanym do uczniów szkół specjalnych, uczestników warsztatów terapii zajęciowej, domów pomocy społecznej oraz innych placówek wsparcia dla osób niepełnosprawnych.

Uwaga! Przedłużamy termin składania prac. Szczegóły w zaktualizowanym regulaminie.

Pobierz regulamin

Formularz zgłoszeniowy

Wojewódzki Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej „KRAJOBRAZ POLSKI - TRADYCJE, WSPÓŁCZESNOŚĆ, PRZYSZŁOŚĆ", Białystok 2021

Szanowni Państwo,

zapraszamy do obejrzenia prezentacji podsumowującej konkurs. Kilka słów powie pani Iwona Szcześniak - Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku, a po jej wystąpieniu rozpocznie się prezentacja prac nagrodzonych, wyróżnionych oraz zakwalifikowanych do wystawy.

video slajd krajobraz

Zachęcamy również do obejrzenia spektaklu grupy teatralnej STOP KLATKA, który powstał pod kierunkiem pani Magdaleny Kiszko-Dojlidko - spektakl nosi tytuł "Rzecz o wiośnie i Wielkiej Nocy".

https://www.youtube.com/watch?v=mXUoceCcSJA

Pełna lista nagrodzonych i wyróżnionych osób znajduje się w zamieszczonym poniżej komunikacie jury. Wszystkim laureatom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy. Po odbiór nagród i wyróżnień wraz z dyplomami zapraszamy w terminie od 21 kwietnia do 21 maja 2021 roku, w dni powszednie, w godzinach 9.00-18.00 do Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79a. Istnieje możliwość przesłania nagrody na koszt odbiorcy, w tym celu prosimy o kontakt z organizatorem drogą e-mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pobierz komunikat

 

Czytaj więcej...

„BIAŁYSTOK – WCZORAJ – DZIŚ – JUTRO”

Szanowni Państwo,

to już XVI edycja Konkursu Plastycznego Białystok wczoraj, dziś, jutro, która w tym roku przebiega pod hasłem "Białystok miastem wielu kolorów i kultur". Jest to także pierwsza edycja tego konkursu rozstrzygana i podsumowywana w trybie online. Wszystkim uczestnikom naszego konkursu, a także ich opiekunom serdecznie dziękujemy za nadesłanie prac oraz gratulujemy otrzymanych nagród i wyróżnień. Jednocześnie przypominamy, że po odbiór nagród rzeczowych i dyplomów można się zgłaszać w dniach 2-30 listopada 2020 roku do Młodzieżowego Domu Kultury. Dyplomy za udział w wystawie oraz za udział w konkursie zostaną przesłane na adresy mailowe wskazane w formularzu zgłoszeniowym. Ze względu na procedury bezpieczeństwa dot. COVID-19, obowiązujące w naszej placówce, wystawa prac konkursowych będzie otwarta tylko dla stałych uczestników zajęć MDK. 

A już teraz zapraszamy do obejrzenia multimedialnego podsumowania naszego konkursu. Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury, pani Iwona Szcześniak, złoży gratulacje i podziękowania wszystkim uczestnikom wydarzenia oraz zaprosi do obejrzenia projekcji nagrodzonych i wyróżnionych prac, a pan Paweł Okołot z Muzeum Historycznego w Białymstoku zabierze nas w podróż w czasie po naszym mieście.

Zapraszamy!

Podsumowanie online

Czytaj więcej...

Wojewódzki Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej „Krajobraz Polski - Tradycje, Współczesność, Przyszłość”, Białystok 2020

W dniu 13 października 2020 r., o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej „Krajobraz Polski - Tradycje, Współczesność, Przyszłość".

Laureaci konkursu (osoby nagrodzone i wyróżnione) otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Podlaskiego Kuratora Oświaty. Osobom, których prace zostały zakwalifikowane do wystawy, zostały przyznane pamiątkowe dyplomy.

Uroczystość wzbogaciła część artystyczno-edukacyjna, podczas której wystąpili recytatorzy z pracowni teatralnej MDK instruktor Jolanty Rynkowskiej, a pan Paweł Okołot z Muzeum Historycznego w Białymstoku wygłosił wykład dotyczący Białegostoku za czasów Jana Klemensa Branickiego.

Na zakończenie podsumowania w Galerii Młodych MDK otwarto wystawę pokonkursową.

 

Czytaj więcej...

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.