Wojewódzki konkurs recytatorski ph. "Wolność kocham i rozumiem"

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w Wojewódzkim konkursie recytatorskim ph. "Wolność kocham i rozumiem". Tegoroczna edycja konkursu poświęcona jest poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego – ustanowionego przez Sejm RP patronem roku 2021, w 100. rocznicę jego urodzin.

Aby zgłosić uczestnika należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszenia dostępny poniżej oraz przesłać nagranie video recytacji uczestnika poprzez internetową platformę do darmowej wysyłki plików np. Wetransfer (do 2GB) podając adres odbiorcy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W nazwie pliku należy umieścić: kategorię wiekową (I, II, III), imię i nazwisko uczestnika, tytuł utworu, np.: I_Anna Nowak_Wolność.

Jury dokona oceny uczestników na podstawie przesłanych nagrań video.

Termin nadsyłania zgłoszeń i nagrań recytacji upływa 4.11.2021 r.

Podsumowanie konkursu odbędzie się 16.11.2021 r. Organizacja podsumowania wydarzenia będzie uzależniona od sytuacji epidemiologicznej w kraju. O sposobie rozstrzygnięcia konkursu laureaci zostaną powiadomieni w terminie późniejszym.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków udziału w konkursie zamieszczone są w regulaminie.

Pobierz regulamin

Formularz zgłoszenia

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.