Konkurs recytatorski "O złotą różdżkę Dobrej Wróżki"

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem jury z wynikami konkursu recytatorskiego "O złotą różdżkę Dobrej Wróżki".

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom dziękujemy za udział w konkursie zaś laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na koncert galowy, który odbędzie się 13 maja 2022 r. o godz. 9.30 w MDK, ul. Warszawska 79a.

Laureaci, zarówno dzieci nagrodzone jak i wyróżnione, zaprezentują się ponownie na scenie oraz otrzymają upominki i dyplomy.

Pobierz komunikat

Czytaj więcej...

PODLASKIE FORUM TEATRÓW DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2022 - SCENA DZIECIĘCA I MŁODZIEŻOWA

Szanowni Państwo,
9 kwietnia 2022 r. w Białostockim Teatrze Lalek odbyło się uroczyste podsumowanie Podlaskiego Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży Szkolnej 2022. W konkursie wzięło udział 18 zespołów z Białegostoku i województwa podlaskiego. W scenie dziecięcej jury oceniło 2 zespoły w kategorii przedszkolnej, 3 zespoły w kategorii klas I-III SP oraz 4 w kategorii klas IV-VI SP. W scenie młodzieżowej wystąpiły 3 zespoły w kategorii klas VII-VIII SP oraz 6 zespołów w kategorii szkół ponadpodstawowych.
Organizatorzy składają podziękowania wszystkim nauczycielom i instruktorom, którzy przygotowali zespoły do udziału w konkursie.
Dziękujemy za udział i gratulujemy!

Pobierz komunikat

 

Czytaj więcej...

Wojewódzki konkurs recytatorski ph. "Wolność kocham i rozumiem"

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z wynikami wojewódzkiego konkursu recytatorskiego "Wolność kocham i rozumiem" objętego honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.

Uwaga! Termin podsumowania konkursu uległ zmianie.

Uroczyste podsumowanie, odbędzie się podczas Koncertu Dla Niepodległej 18 listopada 2021 roku (czwartek) o godzinie 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku, ul.Warszawska79a.

Podczas koncertu osoby nagrodzone będą prezentowały się na scenie, natomiast wszystkim laureatom konkursu zostaną wręczone nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Prosimy o potwierdzenie przybycia laureatów drogą mailową na jeden z adresów mailowych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 17.11.2021 r.

W przypadku braku możliwości przybycia w dniu podsumowania konkursu istnieje możliwość odbioru nagród w siedzibie MDK przy ul. Warszawskiej 79a w godzinach 9.00-18.00 w dni powszednie do dnia 22.12.2021r.

Istnieje również możliwość przesłania nagrody na koszt odbiorcy – w tym celu prosimy o kontakt i przesłanie adresu do wysyłki na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Nagrody nieodebrane do dnia 22.12.2021 roku pozostaną do dyspozycji Organizatora.

Wszystkim uczestnikom konkursu i ich opiekunom dziękujemy za udział w konkursie i zmierzenie się z poezją Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.

Zaś laureatom serdecznie gratulujemy zdobytych nagród i wyróżnień.

Pobierz komunikat

Czytaj więcej...

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.