IX Spotkania Ekologiczne "Z Ziemią krążymy"

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatami pokonkursowymi IX Spotkań Ekologicznych "Z Ziemią krążymy". 

Osoby nagrodzone i wyróżnione w konkursach zapraszamy na podsumowanie IX Spotkań Ekologicznych "Z Ziemia krążymy" , które odbędzie się 24 listopada 2017 roku o godzinie 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku. 

Podczas podsumowania odbędzie się prelekcja "Fascynujący świat glonów słodkowodnych" - wygłoszona przez dr hab. inż. Magdalenę Grabowską z Instytutu Biologii Wydziału Biologiczno - Chemicznego Uniwersytetu w Białymstoku.

Pobierz komunikat - fotograficzny

Pobierz komunikat - recytatorski


Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem występów uczestników konkursu recytatorskiego "Z Ziemią krążymy". Przesłuchania rozpoczną się 16 listopada 2017 roku o godzinie 10.00 w siedzibie placówki.

Pobierz harmonogram

 


Zapraszamy dzieci i młodzież z województwa podlaskiego do udziału w konkursie recytatorskim i fotograficznym IX Spotkań Ekologicznych "Z Ziemią krążymy". 

Oba konkursy zostaną rozstrzygnięte w trzech kategoriach wiekowych:

I kategoria: uczniowie szkół podstawowych,

II kategoria: uczniowie szkół gimnazjalnych,

III kategoria: uczniowie szkół ponadgimnazjalnych,

w każdej z kategorii mogą wziąć udział dzieci, młodzież oraz dorośli z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. Uroczyste podsumowanie konkursów połączone z otwarciem wystawy prac fotograficznych oraz wręczeniem nagród i wyróżnień laureatom konkursów odbędzie się 24.11.2017 r. o godz. 10.00 w Młodzieżowym Dom Kultury. Szczegóły konkursów w regulaminie.

Pobierz regulamin

Wyślij zgłoszenie na konkurs recytatorski

Wyślij zgłoszenie na konkurs fotograficzny

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku