Mikołajkowa Gala Przedszkolaków

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu plastycznego.

Wszystkich laureatów konkursu zapraszamy na uroczyste podsumowanie Mikołajkowej Gali Przedszkolaków, które odbędzie się 20 grudnia 2016 roku o godz. 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku (ul. Warszawska 79 a).

Pobierz komunikat

 


Wyniki konkursu piosenkiZapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu piosenki Mikołajkowej Gali Przedszkolaków. Nagrodzonym i wyróżnionym dzieciom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na Koncert Galowy, który odbędzie się 20 grudnia 2016 roku o godzinie 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku. Podczas Koncertu na scenie ponownie zaprezentują się dzieci nagrodzone, a wszyscy laureaci otrzymają dyplomy i drobne upominki.

Pobierz komunikat

 


Konkurs piosenki

Zapraszamy na konkurs piosenki Mikołajkowej Gali Przedszkolaków, który odbędzie się 14 grudnia 2016 roku. Występy dzieci zostały podzielone na dwie tury. Pierwsza rozpocznie się o godzinie 9.30, druga ok. godziny 10.50. Szczegóły w zamieszczonym poniżej harmonogramie. W miarę możliwości prosimy o nieopuszczanie sali w trakcie przesłuchań.


Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu recytatorskiego.
Wszystkich laureatów zapraszamy na uroczyste podsumowanie Mikołajkowej Gali Przedszkolaków, które odbędzie się 20 grudnia 2016 roku o godz. 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku. Podczas Koncertu Galowego dzieci nagrodzone ponownie zaprezentują się na scenie, a wszyscy laureaci otrzymają dyplomy i drobne upominki.

Pobierz komunikat

 


7 grudnia 2016 r. (środa) zapraszamy wszystkie zgłoszone dzieci i ich opiekunów na konkurs recytatorski Mikołajkowej Gali Przedszkolaków. Aby skrócić dzieciom czas oczekiwania na występ, przesłuchania zostały podzielone na dwie tury. Dzieci z I tury zapraszamy na godz. 9.30, a dzieci z II tury na godz. 10.40. Szczegóły w poniższym harmonogramie.W miarę możliwości prosimy o nieopuszczanie sali w trakcie przesłuchań.

Pobierz harmonogram

 


Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat) do udziału w konkursach Mikołajkowej Gali Przedszkolaków. W ramach Gali odbędą się konkursy: recytatorski, piosenki oraz plastyczny. Tematyka konkursów nawiązuje do świąt Bożego Narodzenia, Św. Mikołaja, Nowego Roku i zimy.Terminarz konkursów:

29.11.2016 r. - ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń na konkurs recytatorski,
06.12.2016 r. - ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń na konkurs piosenki,
09.12.2016 r. - ostateczny termin nadsyłania prac na konkurs plastyczny,
07.12.2016 r. - godz. 9.30 - konkurs recytatorski,
14.12.2016 r. - godz. 9.30 - konkurs piosenki,
20.12.2016 r. - godz. 9.30 - Mikołajkowa Gala Przedszkolaków (koncert laureatów, otwarcie pokonkursowej wystawy plastycznej).

Szczegóły dotyczące konkursów znajdują się w regulaminach, prosimy o zapoznanie się z ich treścią przed wysłaniem zgłoszenia.

Pobierz regulamin

Zgłoszenia do konkursów przyjmujemy drogą elektroniczną - poprzez wypełnienie znajdujących się poniżej formularzy on-line:

formularz zgłoszenia do konkursu recytatorskiego
formularz zgłoszenia do konkursu piosenki

W przypadku problemów z wysłaniem zgłoszenia lub nieotrzymaniem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia na e-mail (po upływie 2 dni roboczych od wysłania zgłoszenia) prosimy o pilny kontakt telefoniczny lub e-mailowy.Dział Organizacji Imprez MDK, pok. nr 5, telefon: 85 732 79 49

Dominika Chojnacka- Jamiołkowska e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Magdalena Szeląg e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Iwona Dzierma e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku