Mikołajkowa Gala Przedszkolaka

Wyniki konkursu plastycznego Mikołajkowej Gali Przedszkolaków.
Dnia 11 grudnia 2014 roku w Młodzieżowym Domu Kultury odbyła się ocena prac plastycznych nadesłanych na konkurs Mikołajkowej Gali Przedszkolaków. Poniżej zamieszczamy komunikat z posiedzenia komisji konkursu.
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom. Nagrodzone i wyróżnione dzieci zapraszamy na otwarcie wystawy i wręczenie upominków, które odbędzie się podczas Mikołajowej Gali Przedszkolaków - 17 grudnia 2014 roku o godz. 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku.

pobierz komunikat

 


 Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu teatrzyków Mikołajkowej Gali Przedszkolaków, który odbył się 10 grudnia 2014 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku.

Zapraszamy na uroczyste podsumowanie Mikołajkowej Gali Przedszkolaków, które odbędzie się 17 grudnia 2014 roku o godz. 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku. Podczas Koncertu Galowego nagrodzony teatrzyk ponownie zaprezentuje się na scenie, a wszyscy laureaci otrzymają dyplomy i drobne upominki.

Pobierz komunikat

 


Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu piosenki Mikołajkowej Gali Przedszkolaków, który odbył się 3 grudnia 2014 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku.

 

Wszystkich laureatów zapraszamy na uroczyste podsumowanie Mikołajkowej Gali Przedszkolaków, które odbędzie się 17 grudnia 2014 roku o godz. 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku. Podczas Koncertu Galowego dzieci nagrodzone ponownie zaprezentują się na scenie, a wszyscy laureaci otrzymają dyplomy i drobne upominki.

Pobierz komunikat

 


Dnia 3 grudnia 2014 r. (środa) zapraszamy wszystkie zgłoszone dzieci wraz z opiekunami i rodzicami na konkurs piosenki Mikołajkowej Gali Przedszkolaków. Przesłuchania odbywać się będą w 2 turach. Początek występów o godz. 9.30. Szczegóły w harmonogramie.

Pobierz harmonogram

 


Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu recytatorskiego Mikołajkowej Gali Przedszkolaków.

Jednocześnie, na prośbę Jury, zamieszczamy komentarz członków Komisji oceniającej - z nadzieją, że pomoże on Państwu w jeszcze lepszym przygotowaniu dzieci do kolejnych konkursów.

„W konkursie recytatorskim najważniejsza jest interpretacja tekstu. Zbędne, a wręcz szkodliwe, jest nadużywanie gestykulacji oraz stosowanie dekoracji, rekwizytów i kostiumów”

Wszystkich laureatów konkursu recytatorskiego zapraszamy na uroczyste podsumowanie Mikołajkowej Gali Przedszkolaków, które odbędzie się 17 grudnia 2014 roku o godz. 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku. Podczas Koncertu Galowego dzieci nagrodzone ponownie zaprezentują się na scenie, a wszyscy laureaci otrzymają dyplomy i drobne upominki.

Pobierz komunikat


Zapraszamy 26 listopada 2014 roku (środa) na przesłuchania konkursu recytatorskiego. Zaczynamy o godzinie 9.30.
Pobierz harmonogram


Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat) do udziału w Mikołajkowej Gali Przedszkolaków. W ramach Gali odbędą się konkursy: recytatorski, piosenki, plastyczny oraz przegląd teatrzyków o tematyce związanej ze świętami Bożego Narodzenia, Św. Mikołajem, Nowym Rokiem i zimą.

Konkursy Mikołajkowej Gali Przedszkolaków zostały objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.

herb honorowy patronat jpg

Terminarz konkursów:

19.11.2014 r. - ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń na   konkurs recytatorski

26.11.2014 r. - godz. 9.30 - konkurs recytatorski

26.11.2014 r. - ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń na konkurs piosenki

03.12.2014 r. - godz.9.30 - konkurs piosenki

03.12.2014 r. - ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń na przegląd teatrzyków

05.12.2014 r. - ostateczny termin nadsyłania prac na konkurs plastyczny

10.12.2014 r. - godz. 9.30 - przegląd teatrzyków

17.12.2014 r. - godz. 9.30 - Mikołajkowa Gala Przedszkolaków

Szczegóły dotyczące konkursów znajdują się w regulaminach, prosimy o zapoznanie się z ich treścią przed wysłaniem zgłoszenia.

Pobierz regulamin

Zgłoszenia do konkursów przyjmujemy drogą elektroniczną - poprzez wypełnienie znajdujących się poniżej formularzy on-line:

formularz zgłoszenia do konkursu recytatorskiego
formularz zgłoszenia do konkursu piosenki
formularz zgłoszenia do przeglądu teatrzyków

W ciągu 2 dni roboczych od wysłania zgłoszenia otrzymacie Państwo na wpisany przez Państwa w zgłoszeniu adres e-mail potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, a następnie harmonogram występów oraz komunikat z wynikami.

W przypadku problemów z wysłaniem zgłoszenia lub nieotrzymaniem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia na e-mail (po upływie 2 dni roboczych od wysłania zgłoszenia) prosimy o pilny kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Dział Organizacji Imprez MDK, pok. nr 5, telefon: 85 732 79 49

Dominika Chojnacka- Jamiołkowska e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Magdalena Urbańczyk e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Iwona Dzierma e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.