Warto zobaczyć

Moi Drodzy,

już dziś wieczorem 2 kwietnia o g.19.00 zapraszam na obejrzenie Opery Carmen na str. vod.teatrwielki.pl.Poza tym dziękuję za wasze filmiki i lekcje on-line i czekam na więcej 😊,cieszę się ,że ćwiczycie i muzykujecie w domu. Pozdrawiam serdecznie.

Justyna Jabłońska

Zadanie domowe

Zachęcam do obejrzenia baśni  muzycznej pt.,, Bajko ,gdzie jesteś” ( wszystkie dzieci do lat 12.) najlepiej wspólnie z rodzeństwem i rodzicami. Natomiast młodzież od lat 13 może obejrzeć Operę ,,Flis” Stanisława Moniuszki ,którą wystawiła Akademia Muzyczna w Łodzi, czyli wasi starsi koledzy.Oczekuję,że podzielicie się ze mną wrażeniami po tych spektaklach ,chętnych zapraszam do odtworzenia ze słuchu motywów melodii na instrumencie. Czekam na kontakt w godzinach naszych zajęć. Obie propozycje możemy obejrzeć na stronie  vod.teatrwielki.pl

Pozdrawiam. Justyna Jabłońska

Moi Drodzy

W związku z sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju przechodzimy na tzw. edukację zdalną. Wszystkich uczestników zajęć z  mojej pracowni muzycznej zachęcam do kontaktu przez internet (e-mail) lub komunikator whatss app. Będę do  dyspozycji w godzinach Waszych zajęć  we środy i w soboty. Proszę jednocześnie  o informację zwrotną od Państwa i Wasz  kontakt email (gdyż nie wszyscy podali mi dane).

Pozdrawiam serdecznie

Justyna Jabłońska

Zadanie domowe

W ramach odwołanych zajęć w Mdk - pracowni muzycznej rekomenduję obejrzenie spektaklu Brzydki kaczorek z Oifp dnia 19 marca o godzinie 10.00 na stronie You tube .Jednocześnie proszę jako pracę domową o napisanie recenzji ze spektaklu lub namalowanie wrażeń po nim lub zapamiętanie motywu piosenki  i granie go na instrumencie ze słuchu.Pozdrawiam serdecznie .

Justyna Jabłońska

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku