Mikołajkowa Gala Przedszkolaków

10 stycznia 2024 r. w MDK odbył się koncert galowy laureatów konkursów Mikołajkowej Gali Przedszkolaków.

Koncert rozpoczął się od przedstawienia Jasełek w wykonaniu grupy „Bystrzaki" z Przedszkola Samorządowego nr 58 Integracyjnego im. Jana Wilkowskiego w Białymstoku.

Ponadto na scenie zaprezentowały się dzieci nagrodzone w konkursach piosenki i recytatorskim Mikołajkowej Gali.

Wszystkie dzieci nagrodzone jak i wyróżnione w konkursach: plastycznym, teatralnym, piosenki i recytatorskim odebrały podarunki od naszego specjalnego gościa - MIKOŁAJA!

Prace laureatów konkursu plastycznego oraz dzieci, których prace zostały zakwalifikowane do wystawy, można obejrzeć w Galerii Młodych MDK.

Zdjęcia - Illia Tsalyk

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem jury z wynikami konkursu piosenki Mikołajkowej Gali Przedszkolaków, który odbył się 20.12.2023 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział a laureatom serdecznie gratulujemy zdobytych nagród i wyróżnień.

Nagrodzone i wyróżnione dzieci zapraszamy na podsumowanie konkursu, które odbędzie się 10.01.2024 r. o godz. 9.30 w MDK, ul. Warszawska 79a. Podczas koncertu na scenie zaprezentują się nagrodzone dzieci a wszyscy laureaci otrzymają dyplomy i upominki.

Pobierz komunikat konkursu piosenki

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem jury z wynikami konkursu teatralnego Mikołajkowej Gali Przedszkolaków.

Dziękujemy wszystkim przedszkolom, nauczycielom i dzieciom za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy zdobytej nagrody i wyróżnienia.

Uroczystej podsumowanie wszystkich konkursów Mikołajkowej Gali Przedszkolaków odbędzie się 10 stycznia 2024 r. o godz. 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

Pobierz komunikat konkursu teatralnego

Uwaga, zmiana terminu konkursu piosenki i Gali Przedszkolaków.

Z przyczyn od nas niezależnych termin konkursu piosenki Mikołajowej Gali Przedszkolaków został przeniesiony z 13 grudnia 2023 r. na 20 grudnia 2023 roku.

Godziny rozpoczęcia tur pozostają bez zmian, tj. o godz. 9.30 prezentacje rozpoczną soliści, a o godz. 10.45 zespoły.

Pobierz zaktualizowany harmonogram konkursu piosenki

Podsumowanie wszystkich konkursów (piosenki, recytatorskiego, plastycznego i teatralnego) i koncert laureatów również zostaje przeniesione i odbędzie się 10 stycznia 2024 r. o godz. 9.30, w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

Przepraszamy za utrudnienia.

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatami jury z wynikami konkursu plastycznego oraz konkursu recytatorskiego Mikołajkowej Gali Przedszkolaków.

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom dziękujemy za udział w konkursach!
Laureatom gratulujemy zdobytych nagród oraz wyróżnień i życzymy dalszych sukcesów.

Dzieci nagrodzone i wyróżnione zapraszamy na uroczyste podsumowanie Mikołajkowej Gali Przedszkolaków, które odbędzie się 20 grudnia 2023 roku, o godz. 9.30, w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

Podczas Koncertu Galowego wszyscy laureaci otrzymają nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy.
Dzieci nagrodzone w konkursie recytatorskim zaprezentują się ponownie na scenie.

Prace plastyczne dzieci nagrodzonych, wyróżnionych i zakwalifikowanych na wystawę będzie można obejrzeć na wystawie w holu MDK.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem występów uczestników konkursu recytatorskiego Mikołajkowej Gali Przedszkolaków.

Przesłuchania konkursowe odbędą się 6.12.2023 r. (środa) w Młodzieżowym Domu Kultury ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

Aby skrócić dzieciom czas oczekiwania konkurs podzielono na dwie tury. I tura rozpocznie się o godzinie 9.30, II tura o godz. 10.15.

Pobierz  harmonogram

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym z Białegostoku i powiatu białostockiego do udziału w konkursach Mikołajkowej Gali Przedszkolaków. W ramach Gali odbędą się konkursy: recytatorski, piosenki, plastyczny oraz teatralny. Tematyka konkursów nawiązuje do zimy, świąt Bożego Narodzenia, postaci św. Mikołaja.

Przesłuchania uczestników konkursów recytatorskiego i piosenki odbędą się na żywo, natomiast ocena uczestników konkursu teatralnego odbędzie się na podstawie przesłanych nagrań spektakli/jasełek.Terminarz Konkursów:

• 28.11.2023 r. – koniec terminu nadsyłania zgłoszeń i prac na konkursy: plastyczny i recytatorski,
  • 5.12.2023 r. - koniec terminu nadsyłania zgłoszeń na konkurs piosenki,
  • 6.12.2023 r., godz. 9.30 – konkurs recytatorski – przesłuchania, MDK w Białymstoku, ul. Warszawska 79a,
  • 11.12.2023 r. – koniec terminu nadsyłania zgłoszeń i nagrań spektakli/jasełek na konkurs teatralny,
  • 13.12.2023 r., godz. 9.30 – konkurs piosenki – przesłuchania, MDK w Białymstoku, ul. Warszawska 79a,
  • 20.12.2023 r., godz. 9.30 - podsumowanie konkursów: piosenki, recytatorskiego, teatralnego i plastycznego, MDK w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

Szczegóły dotyczące konkursów znajdują się w regulaminie.

Pobierz regulamin

Zgłoszenia do wszystkich konkursów przyjmujemy drogą elektroniczną - poprzez wypełnienie znajdujących się poniżej formularzy on-line:

Formularz zgłoszenia do konkursu piosenki

Formularz zgłoszenia do konkursu recytatorskiego

Formularz zgłoszenia do konkursu plastycznego

Formularz zgłoszenia do konkursu teatralnego