Wojewódzki Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej „KRAJOBRAZ POLSKI - TRADYCJE, WSPÓŁCZESNOŚĆ, PRZYSZŁOŚĆ", Białystok 2021

Szanowni Państwo,

zapraszamy do obejrzenia prezentacji podsumowującej konkurs. Kilka słów powie pani Iwona Szcześniak - Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku, a po jej wystąpieniu rozpocznie się prezentacja prac nagrodzonych, wyróżnionych oraz zakwalifikowanych do wystawy.

video slajd krajobraz

Zachęcamy również do obejrzenia spektaklu grupy teatralnej STOP KLATKA, który powstał pod kierunkiem pani Magdaleny Kiszko-Dojlidko - spektakl nosi tytuł "Rzecz o wiośnie i Wielkiej Nocy".

https://www.youtube.com/watch?v=mXUoceCcSJA

Pełna lista nagrodzonych i wyróżnionych osób znajduje się w zamieszczonym poniżej komunikacie jury. Wszystkim laureatom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy. Po odbiór nagród i wyróżnień wraz z dyplomami zapraszamy w terminie od 21 kwietnia do 21 maja 2021 roku, w dni powszednie, w godzinach 9.00-18.00 do Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79a. Istnieje możliwość przesłania nagrody na koszt odbiorcy, w tym celu prosimy o kontakt z organizatorem drogą e-mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pobierz komunikat

 

Kuratorium Oświaty w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku serdecznie zapraszają dzieci i młodzież z województwa podlaskiego do udziału w Wojewódzkim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej „KRAJOBRAZ POLSKI - TRADYCJE, WSPÓŁCZESNOŚĆ, PRZYSZŁOŚĆ", Białystok 2021.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w 4 kategoriach wiekowych:

  • do 7 lat,
  • 8-11 lat,
  • 12-14 lat,
  • 15 lat i powyżej.

Termin złożenia prac plastycznych oraz przesłania elektronicznego formularza zgłoszenia upływa 29 marca 2021 r.

Podsumowanie konkursu odbędzie się w formie zdalnej. Nagranie z prezentacją nagrodzonych i wyróżnionych prac plastycznych zostanie opublikowane 20 kwietnia 2021 r. o godz. 10.00 na stronie internetowej placówki www.mdk.bialystok.pl oraz na profilu MDK na Facebook'u www.facebook.com/MDK.Bialystok

Laureaci konkursu otrzymają nagrody i wyróżnienia rzeczowe oraz dyplomy ufundowane przez Podlaskiego Kuratora Oświaty.

Szczegóły dotyczące warunków konkursu w załączonym regulaminie.

Pobierz regulamin (doc)

Pobierz regulamin (pdf)

Wypełnij formularz zgłoszenia

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku