Mikołajkowa Gala Przedszkolaków

15 grudnia 2017 roku odbył się uroczysty koncert podsumowujący Mikołajkową Galę Przedszkolaków. Uczestniczyły w nim dzieci nagrodzone i wyróżnione w konkursach: plastycznym, recytatorskim i piosenki. Dzieci odebrały z rąk Św. Mikołaja nagrody oraz zaprezentowały się na scenie. Ze sceny rozbrzmiewały świąteczne wierszyki i piosenki a na holu można było obejrzeć wystawę pięknych prac plastycznych.

 


Pobierz komunikat - piosenki

Pobierz komunikat - plastyczny

Pobierz komunikat - recytatorski

 


Konkurs piosenki - harmonogram

12 grudnia 2017 r. zapraszamy wszystkie zgłoszone dzieci i ich opiekunów na konkurs piosenki Mikołajkowej Gali Przedszkolaków. Występy uczestników zostały podzielone na trzy tury. Szczegóły w poniższym harmonogramie. W miarę możliwości prosimy o nieopuszczanie sali w trakcie przesłuchań.

Pobierz harmonogram

 


Konkurs recytatorski - harmonogram

 

7 grudnia 2017 r. (czwartek) zapraszamy wszystkie zgłoszone dzieci i ich opiekunów na konkurs recytatorski Mikołajkowej Gali Przedszkolaków. Aby skrócić dzieciom czas oczekiwania na występ, przesłuchania zostały podzielone na trzy tury. Dzieci z I tury zapraszamy na godz. 9.30, dzieci z II tury na godz. 10.45, natomiast dzieci z III tury na godzinę 12.00. Szczegóły w poniższym harmonogramie.W miarę możliwości prosimy o nieopuszczanie sali w trakcie przesłuchań.

Pobierz harmonogram

 


Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat) do udziału w konkursach Mikołajkowej Gali Przedszkolaków. W ramach Gali odbędą się konkursy: recytatorski, piosenki oraz plastyczny. Tematyka konkursów nawiązuje do świąt Bożego Narodzenia, Św. Mikołaja, Nowego Roku i zimy.

Terminarz konkursów:

27.11.2017 r. - ostateczny termin nadsyłania prac na konkurs plastyczny,
1.12.2017 r.  - ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń na konkurs recytatorski,
5.12.2017 r.  - ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń na konkurs piosenki,
7.12.2017 r.  - godz. 9.30 - konkurs recytatorski,
12.12.2017 r. - godz. 9.30 - konkurs piosenki,
15.12.2017 r. - godz. 9.30 - Mikołajkowa Gala Przedszkolaków (koncert laureatów, otwarcie pokonkursowej wystawy plastycznej).

Szczegóły dotyczące konkursów znajdują się w regulaminach, prosimy o zapoznanie się z ich treścią przed wysłaniem zgłoszenia.

Pobierz regulamin

Zgłoszenia do konkursów przyjmujemy drogą elektroniczną - poprzez wypełnienie znajdujących się poniżej formularzy on-line:

formularz zgłoszenia do konkursu recytatorskiego

formularz zgłoszenia do konkursu piosenki

Szczegółowych informacji oraz pomocy w problemach z wysłaniem formularzy udzielają:

Magdalena Szeląg e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Iwona Dzierma e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dominika Chojnacka- Jamiołkowska e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dział Organizacji Imprez MDK, pok. nr 5, telefon: 85 732 79 49

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku