XXV Festiwal Piosenki Przedszkolaka

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami XXV Festiwalu Piosenki Przedszkolaka. Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym dzieciom składamy serdeczne gratulacje i zapraszamy na koncert galowy, który odbędzie się 12 maja 2017 roku o godzinie 9.30.

Pobierz komunikat

 


Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem konkursu. Występy uczestników zostały podzielone na dwie tury. I tura rozpocznie się o godzinie 9.30, II tura o godzinie 10.45.

Pobierz harmonogram

 


Uwaga! Przedłużamy termin nadsyłania zgłoszeń na Festiwal Piosenki Przedszkolaka do 4 maja 2017 roku.

Zapraszamy wszystkie rozśpiewane dzieci w wieku 3-6 lat z Białegostoku i regionu do udziału w XXV Festiwalu Piosenki Przedszkolaka. Konkurs odbędzie się 9 MAJA 2017 ROKU O GODZINIE 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku. Zgłoszenia należy przesyłać do 24 KWIETNIA 2017 ROKU poprzez znajdujący się poniżej formularz on-line. Nagranie akompaniamentu należy przesłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć na płycie CD do Młodzieżowego Domu Kultury (ul. Warszawska 79 a, pok. 5) do dnia 26 kwietnia 2017 roku.

Wypełnij formularz zgłoszenia

Pobierz regulamin konkursu

Na podany w zgłoszeniu adres e-mail otrzymają Państwo kopię zgłoszenia będącą jego potwierdzeniem.
W razie pytań prosimy o kontakt:
Dział Organizacji Imprez, Magdalena Szeląg: tel. 85 732 79 49, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku