XXIII Festiwal Piosenki Przedszkolaka

Koncert laureatów

15 maja 2015 roku w Młodzieżowym Domu Kultury odbył się Koncert laureatów XXIII Festiwalu Piosenki Przedszkolaka i konkursu recytatorskiego "O złotą różdżkę Dobrej Wróżki".

Uroczystość otworzyła Pani Wicedyrektor Dominika Andrzejewska, która wraz zaproszonymi gośćmi - przedstawicielami Departamentu Edukacji Urzędu Miejskiego i Kuratorium Oświaty w Białymstoku, wręczyła dzieciom nagrody i wyróżnienia rzeczowe oraz dyplomy. Głównym punktem koncertu były występy najlepiej ocenionych w obu konkursach dzieci, które zaśpiewały piosenki i wyrecytowały wierszyki.

 

 


Wyniki konkursu.

 

12 maja 2015 roku, po zakończonych przesłuchaniach konkursowych Jury ogłosiło werdykt. Szczegółowy wykaz nagrodzonych i wyróżnionych dzieci znajdą Państwo w załączonym poniżej komunikacie.

Wszystkim laureatom oraz ich nauczycielom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na Koncert Galowy, który odbędzie się 15 maja 2015 roku, o godz. 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku.

Podczas koncertu dzieci otrzymają dyplomy, nagrody i wyróżnienia rzeczowe. Na scenie zaprezentują się ponownie tylko dzieci nagrodzone.

pobierz komunikat

 


Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem występów uczestników konkursu:

pobierz harmonogram

 


Zapraszamy wszystkie rozśpiewane dzieci w wieku 3-6 lat z Białegostoku i regionu do udziału w XXIII Festiwalu Piosenki Przedszkolaka. Konkurs odbędzie się 12 maja 2015 r. o godzinie 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku. Zgłoszenia należy przesyłać do 4 maja 2015 r. poprzez znajdujący się poniżej formularz on-line:

wypełnij formularz zgłoszenia

 
W ciągu kilku dni od wysłania zgłoszenia otrzymają Państwo drogą e-mailową potwierdzenie jego odbioru. W przypadku braku potwierdzenia lub jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt:
tel. 85 732 79 49

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.