Wojewódzki konkurs recytatorski ph. "Wolność kocham i rozumiem"

Szanowni Państwo,

w tym wyjątkowym roku zapraszamy na wyjątkowe ogłoszenie wyników i podsumowanie III edycji wojewódzkiego konkursu recytatorskiego "Wolność kocham i rozumiem" pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku. Wyniki przedstawi dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury pani Iwona Szcześniak, w filmie zaprezentujemy fragmenty prezentacji laureatów konkursu oraz prelekcję "Panny Wyklęte", przygotowaną przez panią Karolinę Dobek z Oddziałowego Biura Edukacji Narodowej w Białymstoku Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku.

Po odbiór nagród i dyplomów zapraszamy od poniedziałku 23 listopada 2020 do wtorku 22 grudnia 2020, w godz. 9.00-18.00 do MDK, ul. Warszawska 79a.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy miłego oglądania!

https://youtu.be/1exIos9NICo

Pobierz komunikat

 


Szanowni Państwo,

w związku z nasileniem epidemii COVID-19 oraz wynikającymi z tego faktu obostrzeniami zmieniamy zasady organizacji konkursu recytatorskiego "Wolność kocham i rozumiem".

Zniesione zostaje ograniczenie dotyczące ilości zgłoszonych uczestników z placówki.

Jednocześnie informujemy, iż podsumowanie konkursu odbędzie się w trybie zdalnym, wyniki konkursu wraz z prezentacjami nagrodzonych laureatów zostaną opublikowane na stronie internetowej i profilu MDK na Facebooku w dniu 20.11.2020 r. o godz. 10.00. Informacja dotycząca sposobu i czasu odbioru nagród zostanie podana w komunikacie pokonkursowym.

 


Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w wojewódzkim konkursie recytatorskim ph. "Wolność kocham i rozumiem". W tegorocznej edycji jury dokona oceny uczestników na podstawie przesłanych nagrań video. Termin nadsyłania zgłoszeń i nagrań recytacji upływa 8.11.2020 r.

Podsumowanie konkursu odbędzie się 20.11.2020 r. o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków udziału w konkursie zamieszczone są w regulaminie.

Pobierz regulamin pdf

Pobierz regulamin doc

Formularz zgłoszenia

Honorowy patronat Prezydenta Miasta Białegostoku

herb honorowy patronat jpg

facebooklogo pntablicalogo bip

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.