XIII edycja Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „O Srebrne Pióro MDK" im. Wiesława Szymańskiego

Podsumowanie XIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „O Srebrne Pióro MDK" im. Wiesława Szymańskiego

Dyrekcja Młodzieżowego Domu Kultury oraz Pracownia Literatury MDK zapraszają wszystkich uczestników XIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „O Srebrne Pióro MDK" im. Wiesława Szymańskiego na uroczystą galę rozstrzygnięcia Konkursu połączoną z wręczeniem nagród i wyróżnień. Podsumowanie odbędzie się 24 września 2020 roku o godz. 18.00 w siedzibie placówki, ul. Warszawska 79A. Prosimy o mailowe potwierdzenie obecności do dnia 22 września na adres:

Dziękujemy za udział w XIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „O Srebrne Pióro MDK" im. Wiesława Szymańskiego. Wyniki Konkursu znajdują się w załączonym komunikacie. Uroczysta gala rozstrzygnięcia Konkursu połączona z wręczeniem nagród i wyróżnień odbędzie się w późniejszym terminie.

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół średnich, studentów oraz młodzież do 25. roku życia województwa podlaskiego do udziału w XIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „O Srebrne Pióro MDK" im. Wiesława Szymańskiego. Konkurs zostanie rozegrany w dwóch kategoriach gatunkowych: poezji i prozy.

Termin nadsyłania prac upływa 29 lutego 2020 roku. W celu zachowania anonimowości prace należy nadsyłać wyłącznie pocztą tradycyjną (listownie) na adres: Młodzieżowy Dom Kultury 15-201 Białystok ul. Warszawska 79 A, z dopiskiem „Srebrne Pióro – XIII" i z oznaczeniem literowym kategorii wiekowej.

Uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu, połączone z wręczeniem nagród, nastąpi 19 marca 2020 r. o godz. 18.00 w siedzibie MDK. Na galę rozstrzygnięcia Konkursu zostaną zaproszeni autorzy nagrodzonych i wyróżnionych prac.

Czekamy na Wasze utwory!

pobierz regulamin

pobierz kartę zgłoszenia

Z przyjemnością informujemy, iż konkurs otrzymał Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Białegostoku oraz patronat medialny Polskiego Radia Białystok.

O SREBRNE PIORO

herb honorowy patronat jpglogo radio bialystok