Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotycznych Dzieci i Młodzieży Szkolnej - online

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy miłego oglądania!

https://youtu.be/J94aEmoV4dQ

 


Szanowni Państwo,

to już VII edycja Wojewódzkiego Przeglądu Pieśni Patriotycznych Dzieci i Młodzieży Szkolnej. Jest to równocześnie pierwsza edycja tego przeglądu rozstrzygana i podsumowywana w trybie online. Wszystkim uczestnikom przeglądu, a także ich opiekunom serdecznie dziękujemy za nadesłanie prezentacji audio-wideo oraz gratulujemy otrzymanych nagród i wyróżnień.

W dniu 30 listopada zapraszamy Państwa do obejrzenia multimedialnego podsumowania naszego konkursu. Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury, pani Iwona Szcześniak, złoży gratulacje i podziękowania wszystkim uczestnikom wydarzenia. Jednocześnie przypominamy, że po odbiór statuetek, nagród rzeczowych i dyplomów można się zgłaszać od 30 listopada 2020 do 8 stycznia 2021 roku do Młodzieżowego Domu Kultury.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami Wojewódzkiego Przeglądu Pieśni

Patriotycznych Dzieci i Młodzieży Szkolnej.

Pobierz komunikat (pdf)

Pobierz komunikat (doc)

 


Organizatorami przeglądu są Kuratorium Oświaty w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku. Fundatorem nagród jest Podlaski Kurator Oświaty.

W przeglądzie mogą wziąć udział soliści ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz placówek pozaszkolnych województwa podlaskiego. Głównym przesłaniem przeglądu jest popularyzacja pieśni patriotycznych wśród dzieci i młodzieży w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

Tegoroczny przegląd odbędzie się online. Uczestnik przeglądu przygotowuje do prezentacji jeden utwór. Utwór może być wykonany a cappella lub z akompaniamentem dowolnych instrumentów. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie nagrania audio-wideo do dnia 8 listopada 2020 roku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (np. za pomocą serwera www.wetransfer.com). W nazwie pliku należy umieścić: imię i nazwisko, tytuł utworu, np.: Jan Kowalski_Czerwone maki.

Wszystkie prezentacje oceni powołane przez Organizatorów Jury, na podstawie nadesłanych zgłoszeń, przeprowadzi ocenę oraz przyzna nagrody i wyróżnienia.

Wyniki przeglądu zostaną zamieszczone na podstronie wydarzenia oraz profilu FB Młodzieżowego Domu Kultury - dnia 17 listopada 2020 roku.

Zgłoszenia przyjmujemy drogą elektroniczną do dnia 8 listopada 2020 roku wypełniając poniższy formularz zgłoszeniowy:

Formularz zgłoszeniowy

Pobierz regulamin

 

afisz 2020 A3 Patronat Prezydenta

herb honorowy patronat jpg

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku