Wojewódzki Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej „Krajobraz Polski - Tradycje, Współczesność, Przyszłość”, Białystok 2020

W dniu 13 października 2020 r., o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej „Krajobraz Polski - Tradycje, Współczesność, Przyszłość".

Laureaci konkursu (osoby nagrodzone i wyróżnione) otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Podlaskiego Kuratora Oświaty. Osobom, których prace zostały zakwalifikowane do wystawy, zostały przyznane pamiątkowe dyplomy.

Uroczystość wzbogaciła część artystyczno-edukacyjna, podczas której wystąpili recytatorzy z pracowni teatralnej MDK instruktor Jolanty Rynkowskiej, a pan Paweł Okołot z Muzeum Historycznego w Białymstoku wygłosił wykład dotyczący Białegostoku za czasów Jana Klemensa Branickiego.

Na zakończenie podsumowania w Galerii Młodych MDK otwarto wystawę pokonkursową.

 
 

Laureatów prosimy o potwierdzenie udziału w podsumowaniu poprzez wysłanie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wiadomości z imieniem i nazwiskiem do dnia 9.10.2020 r.Uroczystość zostanie zorganizowana zgodnie z wytycznymi MEN, MZ i GIS. Uczestnicy zobowiązani są do zakrywania ust i nosa maseczką lub przyłbicą ochronną.

Pobierz komunikat

 


Uwaga,

w związku z zaistniałą sytuacją, terminarz konkursu został zmieniony, dotyczy to w szczególności terminu przesłania prac.

Zgłoszenia i prace będą przyjmowane do 30 czerwca 2020 roku.

Prosimy o śledzenie informacji na naszej stronie internetowej www.mdk.bialystok.pl oraz profilu Facebook https://www.facebook.com/MDK.Bialystok/.

Pobierz uaktualniony regulamin

Formularz zgłoszenia

 


Kuratorium Oświaty w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku serdecznie zapraszają dzieci i młodzież do udziału w Wojewódzkim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej „KRAJOBRAZ POLSKI - TRADYCJE, WSPÓŁCZESNOŚĆ, PRZYSZŁOŚĆ", Białystok 2020.

Termin nadsyłania prac oraz elektronicznego formularza zgłoszeniowego upływa 24 marca 2020 r. Uroczyste otwarcie wystawy, połączone z wręczeniem nagród i wyróżnień, odbędzie się 24 kwietnia 2020 roku o godzinie 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku (ul. Warszawska 79a).

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku