Wojewódzki konkurs plastyczny „Za co kocham Polskę?"

Wojewoda Podlaski, Podlaski Kurator Oświaty oraz Dyrekcja Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku serdecznie zapraszają uczestników wojewódzkiego konkursu plastycznego „Za co kocham Polskę?" na uroczyste podsumowanie wydarzenia, które odbędzie się - 30 listopada 2017 roku, o godz. 11.00, na sali widowiskowej MDK, ul. Warszawska 79a.

Do zobaczenia!

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem pokonkursowym.

Pobierz komunikat


Wojewoda Podlaski, Podlaski Kurator Oświaty oraz Dyrekcja Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku serdecznie zapraszają dzieci w wieku przedszkolnym do udziału w Wojewódzkim konkursie plastycznym „Za co kocham Polskę?".

Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jedną, samodzielnie wykonaną pracę. Format prac: od A4 do A3 (lub w wymiarach pośrednich); technika dowolna: ołówek, kredki, farby, pastele, grafika, wyklejanie, wydzieranie, collage itp. Prace należy dostarczyć osobiście lub wysłać na adres: Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79A, 15-201 Białystok z dopiskiem: „Za co kocham Polskę?". Termin nadsyłania prac upływa 15 listopada 2017 roku. Prace należy dostarczyć osobiście (MDK, pokój nr 5) lub wysłać na adres: Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79 A, 15-201 Białystok.

Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się 30 listopada 2017 roku o godz.11.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku.

Realizator Projektu – Wojewoda Podlaski

Koordynator Projektu - Kuratorium Oświaty w Białymstoku

Współpraca - Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

 

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku