V edycja konkursu plastycznego "Festiwal Palm"

8 kwietnia 2017 roku w Zespole Szkół Katolickich w Białymstoku odbyło się podsumowanie "Festiwalu Palm" organizowanego w ramach Diecezjalnych Dni Młodzieży. Na rozstrzygnięcie konkursu zostali zaproszeni uczestnicy konkursu, którzy przynieśli wykonane przez siebie palmy. Twórcom najpiękniejszych palm nagrody i wyróżnienia wręczyli Rafał Rudnicki - Zastępca Prezydenta Miasta Białegostoku oraz Edyta Mozyrska - Dyrektor Departamentu Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miejskiego w Białymstoku. Na zakończenie przyniesione palmy zostały ocenione w kategorii "najwyższa palma". Wręczono cztery nagrody. Najwyższa palma mierzyła 4,5 metra i została wykonana przez 1 Parafialną Drużynę Harcerską „Faustyna” w Białymstoku.


Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem pokonkursowym.

Pobierz komunikat

 


Zapraszamy do udziału w V edycji konkursu plastycznego "Festiwal Palm". Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, młodzieży, rodzin (dziecko/dzieci z rodzicami lub dziadkami), wspólnot, grup przyparafialnych, stowarzyszeń, świetlic, klubów, placówek wychowania pozaszkolnego z województwa podlaskiego.

Zdjęcie wykonanej palmy oraz palmy z autorami pracy należy przesłać wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 2 kwietnia 2017 roku.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 8 kwietnia 2017 roku o godzinie 16.00 w Zespole Szkół Katolickich w Białymstoku (ul. Kościelna 3). Na rozstrzygnięcie konkursu uczestnicy przychodzą z palmami. Przyniesione palmy zostaną ocenione w dodatkowej kategorii "najwyższa palma".

Organizator konkursu:
Prezydent Miasta Białegostoku

Realizatorzy:
Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Białostockiej "Betania"
Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku

Pobierz regulamin

Pobierz kartę zgłoszenia

 

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku