Wojewódzki Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej „Krajobraz Polski - Tradycje, Współczesność, Przyszłość” - Białystok 2015.

Wyniki konkursu

W dniu 10 lutego 2015 roku powołana przez organizatora Komisja dokonała oceny prac nadesłanych na konkurs "Krajobraz Polski - Tradycje, Współczesność, Przyszłość" przyznając 37 nagród i 47 wyróżnień.

Autorów prac nagrodzonych wraz z opiekunami zapraszamy 20 lutego 2015 roku o godz. 10.00 do Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku przy ul. Warszawskiej 79 A na uroczyste podsumowanie konkursu, podczas którego zostaną wręczone nagrody ufundowane przez Podlaskiego Kuratora Oświaty. Osoby wyróżnione zapraszamy po odbiór dyplomów od dnia 20 lutego 2015 roku do Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku (pokój nr 5). Prace nagrodzone i wyróżnione można będzie oglądać na wystawie pokonkursowej. Poniżej zamieszczamy komunikat z wykazem autorów prac nagrodzonych i wyróżnionych.

Pobierz komunikat

 

Uwaga! Nowy termin konkursu.

W celu zapewniania jak największej liczbie uczestników możliwości udziału w konkursie, termin nadsyłania prac został przedłużony do 31 stycznia 2015.

Otwarcie wystawy połączone z wręczeniem nagród odbędzie się 20 lutego 2015 roku w Młodzieżowym Domu Kultury.


Kuratorium Oświaty w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury serdecznie zapraszają do udziału w Wojewódzkim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej „Krajobraz Polski - Tradycje, Współczesność, Przyszłość” - Białystok 2015.

Uwaga! Zmiana terminu konkursu.

 

Termin nadsyłania prac upływa 7 stycznia 2015 roku, natomiast otwarcie wystawy i wręczenie nagród odbędzie się 21 stycznia 2015 roku.

Prace będą oceniane i nagradzane z zachowaniem podziału na grupy wiekowe:
- do 7  lat
- 8 - 11  lat
- 12 - 14  lat
- 15 - 21 lat (górna granica wieku nie dotyczy uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego).

Pobierz regulamin

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.