Konkurs Piosenki Angielskiej MY ENGLISH SONG

VII edycja My English Song za nami. Dziękuję wszystkim za wspaniały czas, piękne wystąpienia, radość i zabawę.


Wyniki konkursu piosenki angielskiej "My English Song".

Organizatorzy serdecznie dziękują za udział w konkursie wszystkim uczestnikom, opiekunom oraz publiczności. Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym wysokiego poziomu, i zapraszamy do udziału za rok.

Pobierz komunikat

 


Serdecznie zapraszamy do udziału w VII edycji Konkursu Piosenki Angielskiej „My English Song” 2022

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 5-6 lat z przedszkoli, klas „0” szkół podstawowych oraz placówek opiekuńczo-wychowawczych i placówek kultury miasta Białegostoku i powiatu białostockiego.

W konkursie może wziąć udział nie więcej niż 3 solistów i 2 zespoły z jednej placówki.

Zgłoszenia do udziału w konkursie należy dokonać poprzez:
 - wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego do dnia 7 kwietnia 2022 r., zamieszczonego na stronie internetowej www.mdk.bialystok.pl – zakładka „konkursy/muzyka”.
 - wysłanie pliku z nagraniem audio-video (plik podpisany imieniem i nazwiskiem solisty lub nazwą zespołu w tytule pliku) do dnia 7 kwietnia 2022 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koncert finalistów - solistów i zespołów - odbędzie się 27 kwietnia 2022 r. o godz. 10.00, w siedzibie MDK w Białymstoku, przy ul. Warszawskiej 79A.

Bliższe informacje w załączonym regulaminie.

Pobierz regulamin

Formularz zgłoszenia

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.