Konkurs recytatorski "O złotą różdżkę Dobrej Wróżki"

Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na Koncert Galowy, który odbędzie się w najbliższy piątek 15 maja 2015 roku o godz. 9.30w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Warszawskiej 79A w Białymstoku. Dzieci nagrodzone zakwalifikowano do eliminacji wojewódzkich konkursu recytatorskiego, które odbędą się 12 czerwca 2015 o godz. 10 w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku („Spodki"), przy ul. Św. Rocha 14.

Pobierz komunikat

 


Zapraszamy dzieci w wieku 4-7 lat z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na eliminacje miejskie konkursu recytatorskiego „O złotą różdżkę Dobrej Wróżki". Przesłuchania konkursowe odbędą się  13 maja 2015 r. o godzinie 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku. Zgłoszenia należy przesyłać do 4 maja 2015 r. poprzez znajdujący się poniżej formularz on-line:

wypełnij formularz zgłoszenia

pobierz regulamin konkursu

W ciągu kilku dni od wysłania zgłoszenia otrzymają Państwo drogą e-mailową potwierdzenie jego odbioru. W przypadku braku potwierdzenia lub jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt:
tel. 85 732 79 49

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.