Wojewódzki konkurs plastyczny ph. „Piłka nożna - Twoją radością”

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku uprzejmie informuje, iż w Wojewódzkim konkursie plastycznym ph. „Piłka nożna – Twoją radością” w czterech kategoriach wiekowych nadesłano łącznie 421 prac z 26 placówek oświatowych województwa podlaskiego.
Komisja w składzie:

- Zbigniew Świdziński –  Galeria Arsenał w Białymstoku,
- Bogdan Marszeniuk – Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku,
- Dorota Kluczyk –  Przedszkole Samorządowe nr 25 w Białymstoku,
przyznała 17 nagród i 27 wyróżnień. Uroczyste podsumowanie konkursu, otwarcie wystawy połączone z wręczeniem dyplomów pamiątkowych, nagród i wyróżnień odbędzie się 4 grudnia 2014 roku o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79A.

Pobierz komunikat

 


Z przyjemnością informujemy, iż konkurs otrzymał Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Białegostoku.

 

herb honorowy patronat jpg


Zadaniem uczestników konkursu jest samodzielne wykonanie prac plastycznych nawiązujących tematyką do tytułu konkursu. Prace plastyczne należy dostarczyć do 18 listopada 2014 roku do Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79 A. Informacje o ogłoszeniu wyników, wręczeniu nagród i otwarciu wystawy zostaną podane w późniejszym terminie. Serdecznie zapraszamy.

Pobierz regulamin

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.