Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Zebranie organizacyjne Pani Renaty Kaczyńskiej-Łuby z rodzicami, w dniu 09.09.2022 (piątek), zostało przeniesione na dzień 10.09.2022 (sobota) o godz. 10.00, MDK, ul. Żabia 5, sala nr 11.


Serdecznie zapraszamy do udziału w zebraniach organizacyjnych poszczególnych pracowni MDK. Informacja o terminach, miejscu i godzinie spotkania - poniżej.

Udział w zebraniu jest OBOWIĄZKOWY. Jeżeli nie macie Państwo możliwości udziału w zebraniu, prosimy o kontakt mailowy z danym instruktorem (wykaz adresów mailowych znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt). W przypadku nieobecności na zebraniu oraz braku kontaktu z instruktorem, po upływie siedmiu dni od daty zebrania organizacyjnego, uczestnik zostanie skreślony z listy wychowanków MDK w roku szkolnym 2022/2023.

pobierz terminy zebrań organizacyjnych MDK 2022/2023

Zespół Wokalny "Esperimento" zdobył Brązowy Dyplom w VIII Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Rzeszowie - 31.01.2021.

IMG 20210211 193731

Strefa rodziców

    Rodzice Dawida (śp. Anna i Andrzej Wawrzeniuk) zginęli w wypadku, w którym on doznał urazu czaszkowo-mózgowego z krwotokiem podpajęczynówkowym, wielomiejscowymi złamaniami kości twarzoczaszki, kończyn oraz uszkodzenia prawego splotu ramiennego. Badanie EMG wykazało uszkodzenia korzeni nerwowych C5, C6, C7. W pierwszych miesiącach po wypadku Dawid ruszał jedynie paluszkami prawej ręki. Z upływem czasu organizm Dawida uporał się z lżejszymi urazami.

    Dzięki rehabilitacji zdolność ruchowa ręki zaczęła się poprawiać. Obecnie unosi on rękę do wysokości głowy. Niestety, następuje zanik mięśni. Ramię Dawida wymaga interwencji chirurgicznej - przeszczepu nerwu. Załatwiane są formalności związane z operacją w Aachen (Niemcy).

    Do czasu załatwienia wszystkich formalności związanych z kosztowną operacją chłopca, rodzina Dawida musi pozyskać środki finansowe. Dawid nadal potrzebuje intensywnej rehabilitacji. Od początku Dawida wspiera Rodzina, Przyjaciele i Znajomi. Bliscy chłopca liczą także na Ludzi Dobrej Woli, którzy pomogą Dawidowi w uzyskaniu jak najlepszej sprawności rączki.

Dawid jest podopiecznym Fundacji Splotu Ramiennego (www.fsr.pl), mającej statut organizacji pożytku publicznego.

Prosimy o wpłaty na konto:

Fundacja Splotu Ramiennego

Bank MBS w Łomiankach

90 8009 0007 0017 3342 2001 0001

Tytułem:

Wawrzeniuk Dawid – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

Dawid Wawrzeniuk 2015 b

plakat - jan przewoznik

 


     

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.