O pracowni...

Pracownia Techniki Lotniczej

Modelarstwo lotnicze dla wszystkich uczestników zajęć jest wspólną pasją i sposobem spędzania wolnego czasu. W pracowni modelarskiej uczeń poprzez wyobraźnię i wytrwałość konstruuje latające modele. W wyniku indywidualnej i wspólnotowej pracy uczeń lepiej poznaje historię techniki, lotnictwa i modelarstwa.

Uczestnicy zajęć pracowni w Szkole Podstawowej Nr 19 i Nr 50 uczą się wykonywać różne latające modele z lekkich materiałów. W zależności od stopnia zaawansowania uczestników dobierany jest stopień trudności wykonywanych modeli latających. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 4 godziny lekcyjne.

Każdy uczestnik jest zaproszony do udziału w licznych zawodach i konkursach organizowanych przez MDK, Aeroklub Białostocki, Politechnikę Białostocką.

Przestrzegając zasad bezpieczeństwa i higieny pracy wszyscy zainteresowani doskonalą swoja umiejętność manualną.

Zajęcia organizowane są w oparciu o program autorski z modelarstwa lotniczego i o program wychowawczy, które zostały przyjęte do realizacji w naszej placówce.

Instruktor Modelarstwa Lotniczego

Edward Trzciński

facebooklogo pntablicalogo bip

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.