Sukcesy fotograficzne Mateusza Koc z Pracowni MDK Fotografia na Ciepłej prowadzonej przez Jerzego Lecha

Mateusz Koc, uczestniczący w zajęciach Pracowni MDK „Fotografia na Ciepłej”, prowadzonej przez Jerzego Lecha zdobył laury w dwóch ogólnopolskich konkursach:

  1. XVII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego pt: „Podlasie w obiektywie im. Wiktora Wołkowa 2021” – wyróżnienie. 27.12.2021

https://www.youtube.com/watch?v=6wy8ZQfGSvo&ab_channel=MuzeumBia%C5%82oruskiewHajn%C3%B3wce

270007321 280953984093694 3131033827807627996 n

Mateusz KOc wyroznienie Podlasie Wolkow

Fot. Mateusz Koc

  1. Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny pt: „Mój Gdańsk 2021”. II Miejsce w kategorii „Gdańsk nieznany” za pracę pt „Pośród tajemnic”. 27.12.2021

https://muzeumgdansk.pl/wydarzenia/szczegoly/news/moj-gdansk-2021/

Mateusz Koc II miejsce Gdansk

Fot. Mateusz Koc

Brawo i gratulacje dla młodego artysty.

Sukcesy uczestniczek zajęć "Fotografia na Ciepłej"

Natalia Kalinowska, uczestniczka zajęć Pracowni MDK Fotografia na Ciepłej prowadzonych przez Jerzego Lecha, 6.12.2021roku zdobyła Nagrodę Prezesa Polskiego Towarzystwa Matematycznego Prof. Dra Hab Jacka Miękisza w międzynarodowym konkursie "Matematyka w obiektywie".  Konkurs fotograficzny MATEMATYKA W OBIEKTYWIE jest częścią międzynarodowego projektu naukowo-dydaktycznego MATHEMATICS IN FOCUS. Organizatorem przedsięwzięcia jest  Uniwersytet  Szczeciński i Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.

Celem projektu jest budowanie wspólnej płaszczyzny pomiędzy matematyką a sztuką fotografii, wspomaganie edukacji matematycznej, myślenia matematycznego, popularyzowanie wiedzy i kultury matematycznej.

Poniżej zdjęcie i link do protokołu.

https://mwo.usz.edu.pl/wp-content/uploads/ProtokolXIIMWOPLv2.pdf

Magda Fiedorczuk, uczestniczka zajęć Pracowni MDK Fotografia na Ciepłej, prowadzonych przez Jerzego Lecha, zdobyła wyróżnienie w konkursie fotograficznym "Jesień w Moim Mieście" organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Zabłudowie.

Gratulujemy obu laureatkom i życzymy dalszych sukcesów na niwie fotografii.

Aktualnosci

W maju i w czerwcu 2021 roku zostały rozstrzygnięte dwa bardzo ważne ogólnopolskie konkursy fotografii dla młodzieży do 21 roku życia. W obu wzięli udział uczestnicy zajęć pracowni MDK „Fotografia na Ciepłej”, prowadzonej przez Jerzego Lecha.

14.05.2021 do XX jubileuszowej Ogólnopolskiej Wystawy Fotografii Dzieci i Młodzieży w Białymstoku zakwalifikowało się troje uczestników zajęć fotograficznych z pracowni MDK „Fotografia na Ciepłej”, a mianowicie: Mateusz Koc, Szymon Nieścior i Natalia Zalewska.

10.06.2021 do wystawy jubileuszowego XX Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Dzieci i Młodzieży „Człowiek , Świat, Przyroda” Koszalin 2021 zakwalifikowało się sześcioro uczestników zajęć fotograficznych z pracowni MDK „Fotografia na Ciepłej”, a mianowicie: Maria Bilewicz, Weronika Busłowska, Natalia Kalinowska, Mateusz Koc, Szymon Nieścior i Przemysław Żuk.

Ponadto Maria Bilewicz zdobyła nagrodę dyrektora Pałacu Młodzież w Koszalinie.

Brawo, gratulujemy osiągnięć uczestnikom wystaw i laureatce nagrody.

Link do wystawy pokonkursowej w Koszalinie.

https://www.pm.koszalin.pl/OKF2021/

Zapraszamy na zajęcia fotograficzne do pracowni MDK „Fotografia na Ciepłej”, które odbywają się w piątki od 17:30 i w soboty od 9:00 w sali 01 w budynku CKU przy ul. Ciepłej 32. Zajęcia prowadzi Jerzy Lech.

Stypendium artystyczne dla Weroniki Busłowskiej

Laureatką stypendium artystycznego Zarządu Województwa Podlaskiego w roku 2021 została Weronika Busłowska, uczestniczka zajęć fotograficznych w pracowni Młodzieżowego Domu Kultury "Fotografia na Ciepłej", prowadzonej przez Jerzego Lecha.

Weronika znalazła się w gronie 150 młodych uzdolnionych artystycznie osób z całego województwa podlaskiego.

Gratulujemy i życzymy sukcesów Weronice i pozostałym laureatom!!!

www.wrotapodlasia.pl/pl/kultura/kultura_sztuka/stypendia_i_nagrody/stypendia-artystyczne-dla-150-dzieci-i-23-doroslych.html?fbclid=IwAR0D3nL_KfCnQr8o2Sl9xznDnomG3IeFaAD40LSmnEiMOQS34_V21AJAmJQ

Matematyka w Fotografii

Natalia Kalinowska uczestniczka zajęć fotograficznych MDK📸📷 (Fotografia na Ciepłej, instruktor Jerzy Lech) zdobyła I miejsce 👑👑 w grupie młodzieżowej Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego pt.: "Matematyka w Fotografii".

Serdecznie gratulujemy!!!!

http://mwo.usz.edu.pl/edycja-xi-2020/

Matematyczny taras Natalia Kalinowska 1 miejsce

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.