"FESTIWAL PALM" KONKURS PLASTYCZNY

Zapraszamy do udziału w VI edycji konkursu plastycznego "Festiwal Palm". Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, młodzieży, rodzin (dziecko/dzieci z rodzicami lub dziadkami), wspólnot, grup przyparafialnych, stowarzyszeń, świetlic, klubów, placówek wychowania pozaszkolnego z województwa podlaskiego.

Zdjęcie wykonanej palmy oraz palmy z autorami pracy należy przesłać wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 12 MARCA 2018 ROKU.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 24 MARCA 2018 ROKU O GODZINIE 15.15 W ZESPOLE SZKÓŁ KATOLICKICH W BIAŁYMSTOKU (UL. KOŚCIELNA 3). Na rozstrzygnięcie konkursu uczestnicy przychodzą z palmami. Przyniesione palmy zostaną ocenione w dodatkowej kategorii "najwyższa palma".

ORGANIZATOR

Archidiecezja Białostocka

Współorganizator:

Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Białostockiej "Betania”

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku

Pobierz regulamin

Pobierz kartę zgłoszenia

Przegląd Najpiękniejszych Szopek Bożonarodzeniowych

Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznym Przeglądzie Najpiękniejszych Szopek Bożonarodzeniowych, który skierowany jest do mieszkańców Miasta Białegostoku. Mogą w nim wziąć udział: dzieci, młodzież, rodziny, wspólnoty, stowarzyszenia, organizacje pozarządowe oraz wszyscy, którzy są zainteresowani podtrzymaniem pięknej, polskiej tradycji tworzenia Szopki Bożonarodzeniowej.

Termin przesłania formularza zgłoszeniowego - 3.01.2018  r. Warunkiem uczestnictwa w tegorocznym przeglądzie jest dostarczenie szopki do Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnego Archidiecezji Białostockiej, ul. Kościelna 1A, w dniach 3-5 stycznia 2018 roku (godz. 9.00-15.00).

Pobierz regulamin

XV edycja konkursu plastycznego "Białystok wczoraj, dziś, jutro..." ph. "Magiczny Białystok"

11 stycznia 2018 roku w Młodzieżowym Dom Kultury w Białymstoku Jury konkursu „Białystok wczoraj - dziś - jutro" ph. Magiczny Białystok zdecydowało o przyznaniu nagród, wyróżnień oraz zakwalifikowaniu do wystawy prac nadesłanych na konkurs. Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem.

Wszystkie osoby nagrodzone i wyróżnione w konkursie plastycznym zapraszamy na uroczyste podsumowanie konkursu, które odbędzie się 18 stycznia 2018 roku o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku (ul. Warszawska 79 a).

Pobierz komunikat

Czytaj więcej...

Wojewódzki konkurs plastyczny „Za co kocham Polskę?"

Wojewoda Podlaski, Podlaski Kurator Oświaty oraz Dyrekcja Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku serdecznie zapraszają uczestników wojewódzkiego konkursu plastycznego „Za co kocham Polskę?" na uroczyste podsumowanie wydarzenia, które odbędzie się - 30 listopada 2017 roku, o godz. 11.00, na sali widowiskowej MDK, ul. Warszawska 79a.

Do zobaczenia!

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem pokonkursowym.

Pobierz komunikat

Czytaj więcej...

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.