V edycja konkursu plastycznego "Festiwal Palm"

8 kwietnia 2017 roku w Zespole Szkół Katolickich w Białymstoku odbyło się podsumowanie "Festiwalu Palm" organizowanego w ramach Diecezjalnych Dni Młodzieży. Na rozstrzygnięcie konkursu zostali zaproszeni uczestnicy konkursu, którzy przynieśli wykonane przez siebie palmy. Twórcom najpiękniejszych palm nagrody i wyróżnienia wręczyli Rafał Rudnicki - Zastępca Prezydenta Miasta Białegostoku oraz Edyta Mozyrska - Dyrektor Departamentu Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miejskiego w Białymstoku. Na zakończenie przyniesione palmy zostały ocenione w kategorii "najwyższa palma". Wręczono cztery nagrody. Najwyższa palma mierzyła 4,5 metra i została wykonana przez 1 Parafialną Drużynę Harcerską „Faustyna” w Białymstoku.

Czytaj więcej...

Przegląd Najpiękniejszych Szopek Bożonarodzeniowych

Uwaga!

Szanowni Państwo,

27 grudnia 2016 roku (wtorek) Centrum Wystawienniczo-Konferencyjne będzie ZAMKNIĘTE. Prosimy nie przynosić szopek w tym dniu. W pozostałe dni szopki będą przyjmowane zgodnie z regulaminem.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznym Przeglądzie Najpiękniejszych Szopek Bożonarodzeniowych, który skierowany jest do mieszkańców Miasta Białegostoku. Mogą w nim wziąć udział: dzieci, młodzież, rodziny, wspólnoty, stowarzyszenia, organizacje pozarządowe oraz wszyscy, którzy są zainteresowani podtrzymaniem pięknej, polskiej tradycji tworzenia Szopki Bożonarodzeniowej.

Termin przesłania formularza zgłoszeniowego - 30.12.2016  r. Warunkiem uczestnictwa w tegorocznym przeglądzie jest dostarczenie szopki do Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnego Archidiecezji Białostockiej, ul. Kościelna 1A, w terminie do 30.12.2016 r. (godz. 9.00-15.00).

Podsumowanie przeglądu, wystawa szopek oraz wręczenie dyplomów i upominków odbędzie się 10.01.2017 r., o godz. 11.00 w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym Archidiecezji Białostockiej. Wystawę szopek będzie można oglądać do 20 stycznia 2017 roku, w godz. 9.00-15.00, w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym Archidiecezji Białostockiej. Odbiór szopek możliwy będzie w dniach 23-24 stycznia 2017 roku, w godz. 9.00-15.00.

Pobierz regulamin

Konkurs plastyczny ph. "Gdzie chrzest, tam nadzieja"

Autorów prac nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie, wraz z opiekunami, zapraszamy 22 listopada 2016 roku (wtorek) o godz. 10.00 do Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku (ul. Warszawska 79 A) na uroczyste podsumowanie konkursu, wręczenie nagród i wyróżnień oraz otwarcie wystawy pokonkursowej.
do zobaczenia w MDK!

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem konkursu plastycznego "Gdzie chrzest, tam nadzieja".

Pobierz komunikat

Czytaj więcej...

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.