„Stulecie Niepodległości w Barwach Biało-Czerwonych"

Szanowni Państwo,

Podlaski Kurator Oświaty, Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku i Podlaska Rodzina Szkół Imienia Bohaterów Walki o Niepodległość Rzeczypospolitej serdecznie zapraszają do udziału w konkursie „Stulecie Niepodległości w Barwach Biało-Czerwonych", który realizowany będzie z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja oraz Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

Szczegóły przedsięwzięcia oraz regulamin dostępne są na stronie Kuratorium Oświaty w Białymstoku.

Przegląd Najpiękniejszych Szopek Bożonarodzeniowych

Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznym Przeglądzie Najpiękniejszych Szopek Bożonarodzeniowych, który skierowany jest do mieszkańców Miasta Białegostoku. Mogą w nim wziąć udział: dzieci, młodzież, rodziny, wspólnoty, stowarzyszenia, organizacje pozarządowe oraz wszyscy, którzy są zainteresowani podtrzymaniem pięknej, polskiej tradycji tworzenia Szopki Bożonarodzeniowej.

Termin przesłania formularza zgłoszeniowego - 3.01.2018  r. Warunkiem uczestnictwa w tegorocznym przeglądzie jest dostarczenie szopki do Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnego Archidiecezji Białostockiej, ul. Kościelna 1A, w dniach 3-5 stycznia 2018 roku (godz. 9.00-15.00).

Pobierz regulamin

XV edycja konkursu plastycznego "Białystok wczoraj, dziś, jutro..." ph. "Magiczny Białystok"

11 stycznia 2018 roku w Młodzieżowym Dom Kultury w Białymstoku Jury konkursu „Białystok wczoraj - dziś - jutro" ph. Magiczny Białystok zdecydowało o przyznaniu nagród, wyróżnień oraz zakwalifikowaniu do wystawy prac nadesłanych na konkurs. Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem.

Wszystkie osoby nagrodzone i wyróżnione w konkursie plastycznym zapraszamy na uroczyste podsumowanie konkursu, które odbędzie się 18 stycznia 2018 roku o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku (ul. Warszawska 79 a).

Pobierz komunikat

Czytaj więcej...

Wojewódzki konkurs plastyczny „Za co kocham Polskę?"

Wojewoda Podlaski, Podlaski Kurator Oświaty oraz Dyrekcja Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku serdecznie zapraszają uczestników wojewódzkiego konkursu plastycznego „Za co kocham Polskę?" na uroczyste podsumowanie wydarzenia, które odbędzie się - 30 listopada 2017 roku, o godz. 11.00, na sali widowiskowej MDK, ul. Warszawska 79a.

Do zobaczenia!

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem pokonkursowym.

Pobierz komunikat

Czytaj więcej...

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.