Koncert inauguracyjny

Dyrekcja Młodzieżowego Domu Kultury serdecznie zaprasza na Inaugurację Roku Kulturalnego 2017/2018, które odbędzie się w najbliższy czwartek, 21 września, o godzinie 18.00.

W programie:

Występ Zespołu Wokalnego Esperimento pod batutą pani Barbary Kornackiej oraz Teatru "Namiastka" pod opieką pani Beaty Miastkowskiej, a wszystko w oprawie muzycznej w wykonaniu pana Wiesława Mikš - flet.

Serdecznie zapraszamy!

Warsztaty literackie "(Pod)różne historie"

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat do udziału w warsztatach literackich organizowanych w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu "(Pod)różne historie". Warsztaty odbędą się 23.09.2017 roku o godz. 16.00 w Młodzieżowym Domu Kultury. Prowadzący - dr Krzysztof Korotkich. Udział w warsztatach jest bezpłatny, obowiązują zapisy telefoniczne 85 73 79 49 lub osobiste w Dziale Organizacji Imprez (pok. 5). Zapraszamy :)

W programie:

- podróżopisarstwo i jego rola w literaturze,

- omówienie prac nagrodzonych w konkursie literackim,

- stworzenie wspólnego projektu reportażu podróżnego.

Organizatorzy:

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku oraz Towarzystwo Działań Twórczych "Talent"

Honorowy Patronat:

Marszałka Województwa Podlaskiego oraz Prezydenta Miasta Białegostoku