Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotycznych

Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotycznych Ze względu na dużą ilość zgłoszeń Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotycznych odbędzie się w dniach 13-14 listopada 2014 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79 A.

Program: 13 listopada
- godz. 9.00 – 12.30 – prezentacje dzieci ze szkół podstawowych województwa podlaskiego,
- godz. 12.45 – 14.30 - prezentacje dzieci ze szkół gimnazjalnych województwa podlaskiego.

Program: 14 listopada
- godz. 10.00 – 13.00 - prezentacje młodzieży ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa podlaskiego,
- godz. 13.00 – podsumowanie Wojewódzkiego Przeglądu Pieśni Patriotycznych.

Pobierz harmonogram występów

Z przyjemnością informujemy, iż Przegląd otrzymał Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Białegostoku.

herb honorowy patronat jpg

W Przeglądzie mogą wziąć udział soliści, zespoły wokalne oraz chóry działające przy szkołach podstawowych, gimnazjach, szkołach ponadgimnazjalnych, szkołach muzycznych i placówkach pozaszkolnych województwa podlaskiego. Uczestnicy przygotowują utwory o tematyce patriotycznej. Przegląd odbędzie się 13 listopada 2014 r. o godz. 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury. Zgłoszenia przyjmujemy do 4 listopada 2014 r.

Pobierz regulamin i kartę zgłoszenia