Ogólnopolski Festiwal "(Pod)różne historie" - konkursy fotograficzny i literacki

Sobota, 23.09.2017

10.00 – rodzinne warsztaty plastyczne – prowadzenie Martyna Dworakowska

13.00 – podsumowanie konkursów literackiego i fotograficznego – sala widowiskowa Młodzieżowego Domu Kultury, ul. Warszawska 79a

• występ tanecznego zespołu czeczeńskiego „Lovzar”
  • wręczenie nagród laureatom konkursów
  • prelekcja podróżnika Andrzeja Zwetlera
  • otwarcie pokonkursowej wystawy prac fotograficznych.

Po podsumowaniu zapraszamy na degustację potraw regionalnych.

16.00 – warsztaty literackie – prowadzenie Krzysztof Korotkich - Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 79a

16.30 – warsztaty fotograficzne – prowadzenie Andrzej Górski – Pracownia fotografii MDK, ul. Zwierzyniecka 9a.

niedziela, 24.09.2017

10.00-12.30 – wycieczka z przewodnikiem po Białymstoku.

Wyniki konkursów

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z komunikatami konkursów fotograficznego i literackiego oraz programem Ogólnopolskiego Festiwalu „(Pod)różne historie”.

Uroczyste podsumowanie konkursów odbędzie się 23 września 2017 roku o godz. 13.00 w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79 a.

Serdecznie zapraszamy!

Pobierz komunikat

Z przyjemnością informujemy, iż Ogólnopolski Festiwal "(Pod)różne historie" został objęty honorowym patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego.

Z przyjemnością informujemy, iż Ogólnopolski Festiwal "(Pod)różne historie" został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.

Zapraszamy dzieci i młodzież z Polski, w wieku od 6 do 26 lat, do udziału w konkursach fotograficznym i literackim o tematyce podróżniczej.
Termin nadsyłania prac na konkurs literacki upływa 14.07.2017 r.

Termin nadsyłania prac na konkurs fotograficzny upływa 04.08.2017 r.
Uroczyste podsumowanie konkursów odbędzie się 23 września 2017 roku o godz. 13.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku.
Program podsumowania oraz informacje o wydarzeniach towarzyszących zostaną podane do wiadomości w komunikatach z wynikami konkursów.

herb honorowy patronat jpglogo