Półkolonie letnie 2022 w MDK

PROGRAM PÓŁKOLONII

Zapraszamy do zapoznania się z programem półkolonii letnich MDK 2022:

pobierz program na I turnus_Żabia

pobierz program na I turnus_Warszawska

pobierz program na II turnus_Żabia

pobierz program na II turnus_Warszawska

DOKUMENTY UCZESTNIKA

Rodziców dzieci przyjętych prosimy o pobranie dokumentów uczestnika zamieszczonych poniżej, wypełnienie ich i dostarczenie do MDK, ul. Warszawska 79a, pok. 5 (w godz. 9.00 - 18.00 w dni powszednie) oraz dokonanie wpłaty w wysokości 270 zł do dnia 9 czerwca 2022 r.

Pobierz dokumenty uczestnika półkolonii

LISTY DZIECI PRZYJĘTYCH NA II TURNUS PÓŁKOLONII LETNICH MDK - 4.07.2022 - 8.07.2022

Zapraszamy do zapoznania się z listami dzieci przyjętych na II turnus półkolonii letnich MDK.

Lista przyjętych na II turnus - Żabia

Lista przyjętych na II turnus - Warszawska

LISTY DZIECI PRZYJĘTYCH NA I TURNUS PÓŁKOLONII LETNICH MDK - 27.06.22 - 1.07.22

Zapraszamy do zapoznania się z listami dzieci przyjętych na I turnus półkolonii letnich MDK. Wkrótce zamieścimy na stronie dokumenty uczestnika, które trzeba będzie uzupełnić i zwrócić do 9 czerwca 2022 r. wraz z dokonaniem wpłaty.

Lista przyjętych na I turnus - Żabia

Lista przyjętych na I turnus - Warszawska

Półkolonie letnie 2022

w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku

Zasady rekrutacji

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku  zaprasza na półkolonie letnie 2022.

INFORMACJE OGÓLNE:

1. Półkolonie skierowane są do dzieci w wieku 7–11 lat, uczniów białostockich szkół i placówek oświatowych oraz uczniów mających stałe miejsce zamieszkania w Białymstoku.
  2. Termin półkolonii:

- I turnus – 27.06.2022 r. - 1.07.2022 r.

- II turnus – 4.07.2022 r. - 8.07.2022 r.

1. Miejsce - półkolonie letnie odbędą się w dwóch lokalizacjach (oba turnusy):

- MDK, ul. Żabia 5, Białystok

- MDK, ul. Warszawska 79a, Białystok

4. Ilość miejsc - 60 osób na jeden turnus. W każdym z turnusów przyjmiemy:

- 30 osób (2 grupy 15 osobowe) w placówce przy ul. Żabiej 5,

- 30 osób (2 grupy 15 osobowe) w placówce przy ul. Warszawskiej 79a.

MDK zastrzega 10 miejsc dla dzieci pracowników – w każdym z turnusów.

CENA ZA TURNUS:

1. Koszt turnusu wynosi 270 zł.

ZAPISY:

1. Na półkolonie przyjmowane będą wyłącznie dzieci mające stałe miejsce zamieszkania w Białymstoku oraz dzieci będące uczniami białostockich szkół i placówek oświatowych.
  2. Dziecko można zapisać wyłącznie na jeden wybrany turnus. O możliwości zapisania dziecka na oba turnusy poinformujemy Państwa po zakończeniu rekrutacji. Warunkiem przyjęcia dziecka na kolejny turnus będą wolne miejsca na liście.
  3. Podczas zapisu rodzic/opiekun prawny wybiera lokalizację, (budynek MDK przy ul. Żabiej 5 lub budynek MDK przy ul. Warszawskiej 79a), do której chce, aby dziecko uczęszczało na półkolonie (możliwy jest wybór tylko jednej lokalizacji).
  4. Zapisy będą odbywały się wyłącznie w formie elektronicznej poprzez zamieszczone poniżej formularze. Formularze zostaną aktywowane w dniu rozpoczęcia zapisów:

Zapisy na I turnus – 26.05.2022 r., godz. 18.00

Formularz zgłoszenia na I turnus

- wyniki wraz z ewentualną informacją o wolnych miejscach zostaną opublikowane na stronie internetowej Placówki do godz. 15.00, 30 maja 2022 r.

Zapisy na II turnus – 30.05.2022, godz. 18.00

Formularz zgłoszenia na II turnus

- wyniki wraz z ewentualną informacją o wolnych miejscach zostaną opublikowane na stronie internetowej Placówki do godz. 15.00, 1 czerwca 2022 r.

1. Po zakwalifikowaniu dziecka na półkolonie rodzic/opiekun prawny jest zobowiązany:
  • wypełnić kartę zgłoszenia dziecka wraz załącznikami (Karta wraz z załącznikami w wersji elektronicznej, po ogłoszeniu list przyjętych dzieci, zostanie opublikowana na stronie MDK oraz przesłana na podane przez Państwa przy zapisach adresy e-mailowe. Karta w wersji papierowej będzie również dostępna do pobrania w MDK, ul. Warszawska 79a.)
  • oraz dokonać przelewu 270 zł

tytułem: Półkolonie letnie, turnus (I lub II), lokalizacja (ul. Warszawska lub ul. Żabia) imię i nazwisko dziecka

na konto: 82 1240 6292 1111 0011 0824 5948

Zespół Placówek Oświatowych ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79a, 15-201 Białystok

Zwrotu karty wraz z załącznikami oraz wpłaty należy dokonać do dnia 9 czerwca 2022 r.

Karty można:

• przesłać drogą elektroniczną w formie skanu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • złożyć w wersji papierowej w MDK przy ul. Warszawskiej 79a, pok. nr 5.

W przypadku przesłania karty drogą elektroniczną oryginał karty w wersji papierowej należy dostarczyć najpóźniej pierwszego dnia zajęć.

ZAPEWNIAMY:

1. Opiekę pedagogiczną w godzinach 8:00 – 16.00.
  2. Ubezpieczenie uczestników.
  3. Wyżywienie – obiad i podwieczorek.
  4. Zajęcia z instruktorami MDK (m.in. muzyczne, taneczne, plastyczne, teatralne, informatyczne, sportowe, j. angielski) oraz inne atrakcje (m.in. wyjścia poza placówkę do innych instytucji kulturalnych, edukacyjnych i rekreacyjnych, wyjazd w plener).

DANE OSOBOWE:

1. Rodzic/opiekun prawny wysyłając formularz zgłoszenia dziecka na półkolonie wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych swoich i dziecka w celach związanych z postępowaniem rekrutacyjnym na półkolonie letnie organizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku (ul. Warszawska 79a, 15-201 Białystok).
  2. Klauzula informacyjna zamieszczona jest na stronie: https://www.mdk.bialystok.pl/index.php/organizacja-pracy/informacja-dotyczaca-ochrony-danych-osobowych

Deklaracja dostępności.