XXVIII Festiwal Piosenki Przedszkolaka

Podsumowanie XXVIII Festiwalu Piosenki Przedszkolaka

Zapraszamy do obejrzenia podsumowania XXVIII Festiwalu Piosenki Przedszkolaka. Na początku prezentacji przywita Państwa Dyrektor MDK - Iwona Szcześniak, następnie zaprezentowane zostaną fragmenty występów laureatów konkursu. Film z podsumowania dostępny będzie również na profilu MDK na Facebook'u www.facebook.com/MDK.Bialystok.

video play FPP

Pełna lista nagrodzonych i wyróżnionych dzieci znajduje się w zamieszczonym poniżej komunikacie jury.

Pobierz komunikat

 

Opiekunów nagrodzonych i wyróżnionych dzieci zapraszamy po odbiór dyplomów i upominków w terminie od 17 maja do 17 czerwca 2021 roku, w dni powszednie, w godzinach 9.00-18.00 do Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.
Istnieje możliwość przesłania nagrody na koszt odbiorcy, w tym celu prosimy o kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 

 

Zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat z Białegostoku i powiatu białostockiego do udziału w XXVIII Festiwalu Piosenki Przedszkolaka. Tegoroczna edycja konkursu odbędzie się w formie on-line.

Na konkurs przyjmujemy zgłoszenia z placówek oraz od osób indywidualnych. Jedna placówka może zgłosić 3 solistów lub 1 zespół (max. 6 osób).

Aby zgłosić dziecko do konkursu należy do 4 maja 2021 roku wysłać:

- elektroniczny formularz zgłoszenia dostępny poniżej oraz

- nagranie video wykonania piosenki przez uczestnika (akceptujemy nagrania wykonane telefonem komórkowym), plik należy przesłać poprzez internetową platformę do darmowej wysyłki plików np. https://wetransfer.com (do 2GB) podając adres odbiorcy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W nazwie pliku proszę wpisać imię i nazwisko dziecka lub nazwę zespołu.

Podsumowanie konkursu odbędzie się w formie zdalnej. Nagranie z prezentacją podsumowującą konkurs zostanie opublikowane 14 maja 2021 r., o godz. 10.00 na stronie www.mdk.bialystok.pl oraz na fanpage'u placówki na portalu Facebook www.facebook.com/MDK.Bialystok.

W razie pytań prosimy o kontakt:
 Dział Organizacji Imprez MDK, Magdalena Szeląg, tel. 85 732 79 49, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szczegółowe informacje w regulaminie.

Pobierz regulamin konkursu (pdf)

Pobierz regulamin konkursu (doc)

Wypełnij formularz zgłoszenia

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.