IV Szachowy Turniej Klasyfikacyjnym „POLA NADZIEI”, MDK 2017

Tegoroczny IV Szachowy Turniej Klasyfikacyjny „POLA NADZIEI” przeszedł już do historii. Przez dwa dni,  tj. 2 i 3 grudnia 2017 roku, Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku gościł pasjonatów rozgrywek szachowych. Jednak ekscytujące współzawodnictwo sportowe to nie jedyny cel przyświecający uczestnikom tegorocznego  turnieju. Równie istotna była także możliwość wsparcia podopiecznych Fundacji „Pomóż Im” - Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i podopiecznych prowadzonego przez fundację Hospicjum dla Dzieci.

Z przyjemnością informujemy, że na ten szczytny cel Szachiści przekazali w sumie kwotę w wysokości 2 145 złotych.

W imieniu podopiecznych Fundacji „Pomóż Im” i organizatorów IV Szachowego Turnieju Klasyfikacyjnego „POLA NADZIEI” serdecznie dziękujemy.

pola dz