Podlaskie Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży Szkolnej Białystok 2013

W dniach 7-8 grudnia 2013 roku odbył się etap finałowy Podlaskiego Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży Szkolnej Białystok 2013. Pierwszego dnia na deskach sceny Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku prezentowało się 7 zespołów dziecięcych i 7 młodzieżowych, wytypowanych w ramach eliminacji do etapu finałowego forum.

Wszystkie zespoły oceniane były przez profesjonalne jury, które po długich obradach dokonało wybory najlepszych zespołów. Następnego dnia, w Białostockim Teatrze Lalek, poznaliśmy werdykt jury, po którym zaprezentowany został spektakl teatralny „Opowieść wigilijna” w wykonaniu aktorów Białostockiego Teatru Lalek. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu.

Pobierz komunikat

Wyniki eliminacji Podlaskiego Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży Szkolnej Białystok 2013.

Pobierz komunikat

Uprzejmie informujemy, że ze względów niezależnych od organizatorów konkursu eliminacje rejonowe w Suwałkach zostały odwołane. Wszystkie zespoły wezmą udział w przesłuchaniach, które odbędą się w Białymstoku.

Wszystkich uczestników prosimy o przybycie do Młodzieżowego Domu Kultury 1,5 godziny przed swoim występem.

Uwaga! Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian w harmonogramie.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem występów.

Pobierz harmonogram występów

Kuratorium Oświaty w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku zapraszają grupy teatralne do udziału w Podlaskim Forum Teatrów. Eliminacje rejonowe odbędą się:

w Suwałkach 21 listopada 2013 roku,

w Białymstoku w dniach 19 - 21 listopada 2013 roku.

Karty zgłoszeń należy nadsyłać do 5 listopada 2013 roku.

Szczegóły w regulaminie konkursu.

Pobierz regulamin

Pobierz kartę zgłoszenia